, poniedziałek 22 kwietnia 2024
Kobiety z pasją w Galerii Pod Ratuszem
fot. materiały prasowe Dodaj do Facebook

Kobiety z pasją w Galerii Pod Ratuszem

To był wieczór pełen ciekawych rozmów i inspirujących tematów w Strumieniu. Wczoraj (27.10) w Galerii Pod Ratuszem odbyło się spotkanie „Kobiety z pasją”. Podczas wydarzenia można było wysłuchać prelekcji na następujące tematy: refleksologia twarzy, pokochaj swoje ciało, emocje w nieruchomościach.

Swoją wiedzą o tematach, które nie powinny być obce żadnej kobiecie podzieliły się z uczestnikami Marzena Kwiatkowska, która prowadzi Gabinet Neurorefleksoterapii, Maja Polak, która prowadzi gabinet seksuologii pozytywnej, a także Anna Strzelczyk - Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami i Broker Nieruchomości.

Prelekcjom towarzyszyła wystawa AMFIRII, artystki zakochanej i zatopionej w Kustomie i kulturze amerykańskiej. Swoją wielką pasję, którą jest muzyka zaprezentował Błażej Kołeczko, działający pod pseudonimem BaQa.

W Galerii Pod Ratuszem wśród licznie zgromadzonych gości nie zabrakło gospodarza miejsca Burmistrz Strumienia Anny Grygierek, a także zarządu stowarzyszenia Małgorzaty Jagodzińskiej, Beaty Obracaj i Beaty Kubicius.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Kobieta SpełniONA z Pawłowic oraz Gmina Strumień. Misją Stowarzyszenia jest wspieranie kobiet w rozwoju ich kompetencji osobistych i zawodowych. Zachęcenie kobiet do nieustającego doskonalenia i rozwoju. Dbania o siebie i swoją siłę pod każdym względem, by być fundamentem spełnionego życia swojego i bliskich.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama