, poniedziałek 26 luty 2024
Jak urządzić Bobrowisko
Na cieszyńskim Osiedlu Bobrek w sobotę odbędzie się gra terenowa.  fot: Krzysztof PudaDodaj do Facebook

Jak urządzić Bobrowisko

MM
Po zeszłorocznym cyklu spacerów historycznych i przyrodniczych Zamek Cieszyn zachęca ponownie do odwiedzenia Bobrka. W czerwcu odbyły się już akcja fotograficzna, piknik sąsiedzki połączony z wymianą roślin oraz warsztat z psią trenerką.

Zamek Cieszyn wraz ze Stowarzyszeniem Przestrzeń Otwarcia zaprasza mieszkańców i miłośników Bobrka do udziału w grze terenowej. To wydarzenie adresowane do dzieci i młodzieży, ale obecność dorosłych i ich pomoc też będą mile widziane. - „Spotykamy się w sobotę, 25 czerwca 2022 w samo południe w okolicy boiska na os. Bobrek Zachód. Zapraszamy dzieci i młodzież do zabawy w projektowanie letniej bazy - Bobrowiska! To będzie miejsce, urządzone według wspólnie przyjętych zasad. Miejsce, w którym każdy i każda z was będzie się czuł jak u siebie. Stworzymy je wspólnymi siłami w zielonej przestrzeni waszego osiedla. Mamy nadzieję, że powstanie dobre miejsce, żeby rozpocząć w nim wakacyjną przygodę” - informują organizatorzy. Sobotnia gra potrwa od godz. 12 do 15. 

Na wydarzenie obowiązują zapisy: wprzestrzenotwarcia@gmail.com 

Wydarzenie przygotowuje Stowarzyszenie Przestrzeń Otwarcia we współpracy z Zamkiem Cieszyn w ramach projektu Human Cities. Creative works with small and remote places 2020-2024 (SMOTIES), współfinansowanego z program Creative Europe. Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama