, poniedziałek 15 lipca 2024
Hażlach: Kto zostanie nowym dyrektorem GOK?
Wójt Gminy Hażlach ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Hażlachu. fot: arch. GCDodaj do Facebook

Hażlach: Kto zostanie nowym dyrektorem GOK?

red.
27 października br. Wójt Gminy Hażlach ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Hażlachu. Na razie obowiązki dyrektora sprawuje Hanna Blokesz – Bacza, która zastąpiła na tym stanowisku Wojciecha Kaszturę, po złożeniu przez niego rezygnacji w grudniu zeszłego roku.

Hanna Blokesz – Bacza według przepisów ma pracować na tym stanowisku do wybrania kolejnego dyrektora, jednak nie później niż do 30 listopada br. W związku z tym Wójt Gminy Hażlach Grzegorz Sikorski ogłosił konkurs, w drodze którego zostanie wybrany nowy dyrektor GOK.

Poszukiwany kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe związane kulturoznawstwem, zarządzeniem kulturą lub pokrewne. Ponad to należy posiadać co najmniej 5 letni udokumentowany staż zatrudnienia pracowniczego, w tym co najmniej rok doświadczenia w pracy w instytucji kultury. Dodatkowym plusem będzie roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym. Przydatne będą również umiejętności organizacyjne, zarządcze i umiejętności kierowania zespołem. Ponad to na liście wymagań dodatkowych widnieje prezentacja koncepcji zarządzania Gminnym Ośrodkiem Kultury w Hażlachu. Ze wszystkimi wymaganiami można zapoznać się klikając w link.

Co ważne, nowy dyrektor GOK zostanie powołany na okres 3 lat na pełny etat. Termin składania dokumentów upływa w dniu 1 grudnia br. o godzinie 14:00. Kandydata na stanowisko wyłoni komisja konkursowa w dwóch etapach. Pierwszym będzie zweryfikowanie wniosków, a drugim rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami. Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone 5 grudnia 2017 roku.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama