, wtorek 5 marca 2024
Cieszyńska Grupa Motocyklowa dla Domu Dziecka
Dla podopiecznych Domu Dziecka największą atrakcją były przejażdżki na motorze. fot: CGMDodaj do Facebook

Cieszyńska Grupa Motocyklowa dla Domu Dziecka

KATARZYNA KOCZWARA, zdjęcia: CGM
Jazda na motocyklu, quadzie, wspólne zabawy przy ognisku - takie atrakcje czekały na dzieci z cieszyńskiego Domu Dziecka w Jaworzynce 9 października. Dzień pełen atrakcji zorganizowała Cieszyńska Grupa Motocyklowa.
- Już za nimi tęsknię - przyznaje Sebastian Zięba, jeden z organizatorów wyjazdu dzieci do Jaworzynki. Pomimo niesprzyjającej pogody dzieci z cieszyńskiego Domu Dziecka aktywnie i pozytywnie spędziły niedzielę.

Cieszyńska Grupa Motocyklowa zorganizowała wyjazd do Jaworzynki. - Takie inicjatywy realizowane są w dużych miastach od lat. Jako Cieszyńska Grupa Motocyklowa postanowiliśmy pokazać, że można i warto wspierać takie miejsca jak Dom Dziecka - wyjaśnia Sebastian Zięba.

PISALIŚMY: Pasjonaci zabytkowych motorów zjechali do Strumienia (zdjęcia)

W wyjeździe uczestniczyli wszyscy wychowankowie cieszyńskiego Domu Dziecka. - Przeżyciem była już podróż do Jaworzynki. Autobus z dziećmi eskortowali motocykliści - przyznaje Leszek Toman, dyrektor cieszyńskiego Domu Dziecka i dodaje: - Wszystko zorganizowali członkowie CGM, to był fantastycznie spędzony czas.

Choć pogoda pokrzyżowała plany, młodzież nie nudziła się. - Największą atrakcją okazały się przejażdżki zarówno motocyklami jak i quadem. Oczywiście z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa - zapewniają organizatorzy.

Taką formę uatrakcyjnienia docenia pedagog. - To było pouczające doświadczenie dla młodzieży. Zobaczyli, że zabawa może odbywać się bezpiecznie, bez uciążliwości dla innych, a mowa jest o ekstremalnym jednak sporcie - tłumaczy Leszek Toman.

Każde otrzymało ponadto paczkę z upominkami. - Już planujemy kolejne takie spotkanie, ta przyjaźń będzie się rozwijać - zapewniają motocykliści.

Foto


Foto


Foto


Foto


Foto
Komentarze: (6)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

wielki szacunek!!

właśnie takie eventy pokazują kto ma "jaja" żeby coś zrobić a nie tylko siedzieć i narzekać
dobra robota motocieszyn

a dzięki, pozdrawiam

Było naprawdę ekstra. Przejażdżki na motocyklach bardzo się dzieciakom podobały. A my spędziliśmy całą niedziele tak jak lubimy, czyli na motocyklach.
Pozdrawiam Motocieszyn!

więcej takich inicjatyw łamiących stereotypy

super pomysł, gratulacje dla organizatorów

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama