, wtorek 23 kwietnia 2024
Adam Snopek wystąpi w Goleszowie
Adam Snopek wystąpi w Goleszowie fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Adam Snopek wystąpi w Goleszowie

Redakcja
Adam Snopek - absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, już wkrótce w Gminnym Ośrodku Kultury w Goleszowie. Niezwykle charyzmatyczny, ekspresyjny i posiadający nieskończone pokłady energii pianista zaprezentuje swój autorski program "Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło".

Koncert, a raczej muzyczne show, w którym jedną z głównych ról gra publiczność będzie miało miejsce w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Goleszowie. - Zachęcamy do udziału w tym energetycznym show, podczas którego Adam Snopek przekona Was między innymi, że co trzeci utwór współczesnej muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki „Pieski małe dwa” - zachęcają organizatorzy koncertu.

Występ Adama Snopka w Goleszowie to kolejna propozycja Gminnego Ośrodka Kultury, który zmienia swój dotychczasowy kierunek działania, dopasowując ofertę wydarzeń kulturalnych do oczekiwań mieszkańców gminy.

Adama Snopek wystąpi w Gminnym Ośrodku Kultury w piątek, 17 marca o godz. 18:00. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w sekretariacie goleszowskiego GOKu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama