, niedziela 19 maja 2024
Zmiana komendanta policji w Wiśle
Zmiana komendanta policji w Wiśle fot: Źródło: https://www.cieszyn.policja.gov.pl/ka6/informacje/wiadomosci/352825,Uroczystosc-zwiazana-z-mianowaniem-Komendanta-Komisariatu-Policji-w-Wisle.htmlDodaj do Facebook

Zmiana komendanta policji w Wiśle

Redakcja
02 lutego miała miejsce uroczystość związana ze zmianą Komendanta Komisariatu Policji w Wiśle. Ryszard Kubik zastąpił na tym stanowisku swojego poprzednika, nadkomisarza Tomasza Domagałę, który po prawie trzydziestu latach służby przeszedł na emeryturę.

Komisarz Ryszard Kubik rozpoczął służbę w Policji w 2003 roku po ukończeniu studiów w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. W 2017 roku został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Ustroniu.

Odchodzący na emeryturę nadkomisarz Tomasz Domagała służył w Policji od 1994 r. W 2015 roku ukończył studia w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie i awansował na pierwszy stopień oficera Policji - podkomisarza. W 2016 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komisariatu Policji w Wiśle, a później na szefa wiślańskiej jednostki.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama