, czwartek 25 lipca 2024
Trwa rekrutacja do Szkoły Liderów Miasta Cieszyna
Trwa 1. edycja Szkoły. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Trwa rekrutacja do Szkoły Liderów Miasta Cieszyna

Trwa rekrutacja do Szkoły Liderów Miasta Cieszyna. Do 2. edycji Szkoły Liderów Miasta Cieszyna zgłosić się można do 27 stycznia. Udział w programie jest bezpłatny.

Program przeznaczony jest dla mieszkańców Cieszyna, którzy są przedstawicielami jednego z trzech sektorów: publicznego, prywatnego albo pozarządowego. Również osoby, które mają wyraźny wpływ na rozwój miasta m.in. w takich obszarach jak: kultura, edukacja, sport, gospodarka, przedsiębiorczość, innowacje czy turystyka.

Rekrutacja do programu Szkoła Liderów Miasta Cieszyna jest dwuetapowa i składa się z: wypełnienia formularza rekrutacyjnego (dostępny jest na stronie www.szkola-liderow.pl do 27.01.23) oraz rozmowy kwalifikacyjnej, która odbędzie się w trybie online w dniach 31 stycznia - 1 lutego.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama