, piątek 21 czerwca 2024
SylmarOkno – gwarancja jakości, komfortu i czystego powietrza
SylmarOkno – gwarancja jakości, komfortu i czystego powietrza  fot: mat. prasoweDodaj do Facebook

SylmarOkno – gwarancja jakości, komfortu i czystego powietrza

ART. SPONSOROWANY
Wraz z nadejściem chłodniejszych dni coraz częściej w naszych rozmowach powraca temat zbliżającej się zimy, a więc konieczności ogrzewania oraz pogarszającej się jakości powietrza, którym oddychamy. Aby zaoszczędzić na kosztach ogrzewania warto zainwestować w termomodernizację, a więc wymianę okien czy drzwi. Co ważne – zlecając to firmie SylmarOkno można liczyć na pozyskanie dotacji z programu Czyste Powietrze. Specjaliści z firmy pomogą w pokonaniu wszystkich formalności, by otrzymać wsparcie.

Firma z doświadczeniem

Firma SylmarOkno działa od roku 1998, może więc pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. To doświadczenie sprawia, że od lat cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów, którzy doceniają nie tylko sprawdzone produkty w umiarkowanych cenach, jak i pełny profesjonalizm pracowników firmy. Firma realizuje zamówienia nie tylko na terenie Ślaska, ale również poza granicami Polski. Przez lata marka SylmarOkno wypracowała mocną pozycję na rynku, specjalizując się zarówno w sprzedaży wysokiej jakości stolarki otworowej, jak i montażu okien, drzwi, bram, rolet oraz rozmaitych akcesoriów – żaluzji, moskitier czy parapetów. Firma zapewnia kompleksowe wykonanie usług, a pracownicy firmy pozostają do dyspozycji klienta na każdym etapie realizacji, poczynając od pomiaru i doradztwa technicznego, poprzez wybór odpowiednich materiałów, aż po montaż i serwis. Wszystko w myśl panującej w firmie zasady, że okna oraz drzwi to nieodłączny element każdego domu, jednak obecnie już nie wystarcza, aby były estetyczne i funkcjonalne, coraz ważniejszy staje się również komfort ciepły oraz akustyczny. Firma współpracuje z wieloma cenionymi producentami, wśród nich są m.in. Drutex, Mikea, Mirola, Vertex, Skyfens czy Monolit.

Dbałość o Czyste Powietrze

Wartością firmy jest również dbanie o środowisko naturalne, a co za tym idzie – realizowanie usług proekologicznych oraz takich, które przyczyniają się do ograniczania emisji. Jednym z takich działań jest pomoc w pozyskiwaniu dotacji dla wszystkich klientów, zainteresowanych skorzystaniem ze specjalnego programu pod nazwą „Czyste Powietrze”. To pierwszy ogólnopolski program dopłat do wymiany starych pieców oraz docieplenia domów, którego celem jest walka ze smogiem. Program powstał z myślą o właścicielach i współwłaścicielach domów jednorodzinnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Osoby, które zdecydują się do niego przystąpić mają możliwość skorzystania z dofinansowania. Dotacja na termomodernizację domu i wymianę źródeł ciepła może wynieść maksymalnie 136 tys. zł – to najwyższy poziom dofinansowania. Osoby zainteresowane mogą skorzystać również z innych progów dofinansowania – do 66 tys. oraz do 99 tys. zł. O Wszystkich możliwościach i formalnościach, związanych z pozyskaniem środków klienci SylmarOkno są informowani podczas spotkań, a firma wspiera na każdym formalnym etapie pozyskiwania wsparcia. Warto jednak już dziś zastanowić się nad możliwością skorzystania z dotacji. Program trwa od 2018 roku, do dziś w całej Polsce złożono już niemal 700 tys. wniosków na łączną kwotę 17,5 mln zł.

Aby skorzystać z oferty firmy SylmarOkno na jedną z wielu oferowanych przez nią usług a jednocześnie poprosić o pomoc w uzyskaniu dotacji – droga jest bardzo prosta. Wystarczy skontaktować się z firmą w jej siedzibie, telefonicznie bądź mailowo.

Skoczów, ul. Rzeczna 5, tel. (+48 33) 858 45 59
tel. kom 502 583 615; 503 177 480, biuro@sylmarokno.com.pl

Zapraszamy:
poniedziałek-piątek 8.00 – 16.00, sobota 8.00 – 12.00

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama