, poniedziałek 20 maja 2024
Rozbudowa tras biegowych na Kubalonce
Kubalonka fot: https://www.slaskie.travel/actively/15551/trasy-narciarstwa-biegowego-istebna-kubalonkaDodaj do Facebook

Rozbudowa tras biegowych na Kubalonce

Redakcja
Rozbudowa tras biegowych na Kubalonce zapowiedziana została w Szczyrku, przez Kamila Bortniczuka i Grzegorza Pudę w Szczyrku. Inwestycja w wysokości 230 milionów złotych ma doprowadzić do tego, że będzie to jeden z najlepszych obiektów na świecie.

Przede wszystkim na terenie obiektu możliwa ma być organizacja zawodów najwyższej rangi - pucharów świata, mistrzostw świata, a nawet igrzysk olimpijskich oraz profesjonalnych treningów.
- Od wielu lat posłowie i samorządowcy różnych opcji politycznych oraz wszyscy, którzy życzą dobrze temu regionowi, zabiegali o to, żeby ta inwestycja mogła w ogóle się rozpocząć, żeby ktoś pomyślał o Kubalonce. Na pewno wójtowie, burmistrzowie, którzy biorą w tym udział, są zadowoleni, ponieważ na tym terenie w końcu powstanie coś z pompą. Będzie to jeden z najlepszych obiektów nie tylko w Polsce, ale i w Europie, a może i na świecie - mówił Grzegorz Puda.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama