, wtorek 23 kwietnia 2024
Powiat: Silny wiatr i intensywne opady śniegu
IMGW-PiB Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega mieszkańców powiatu cieszyńskiego przez intensywnymi silnym wiatrem. fot: gazetacodzienna.plDodaj do Facebook

Powiat: Silny wiatr i intensywne opady śniegu

REDAKCJA
Silny wiatr o średniej prędkości od 25 km/h do 30 km/h, w porywach do 75 km/h zapoczątkuje zmiany zachodzące w pogodzie na najbliższe dni. Według synoptyków, od czwartku do powiatu cieszyńskiego wróci zima objawiająca się intensywnymi opadami śniegu oraz całodobowym mrozem.

W ramach zbliżających się zmian pogodowych, do czwartku 20 stycznia obowiązuje ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu cieszyńskiego wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w ramach którego prognozuje się wystąpienie wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 30 km/h, w porywach do 75 km/h. Dodatkowo w ramach prognoz zagrożeń meteorologicznych od czwartku do piątku (od 20 do 21 stycznia) na terenie powiatu cieszyńskiego prognozuje się wystąpienie intensywnych opadów śniegu, które mogą powodować oblodzenie dróg i chodników. Intensywne opady śniegu mogą występować także w piątek i w sobotę (21 i 22 stycznia), a od niedzieli do poniedziałku (od 23 do 24 stycznia) dodatkowo możliwe jest wystąpienie silnego mrozu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama