, czwartek 18 kwietnia 2024
Pietrzyk Wędzarnie – powrót do tradycji kulinarnych
Pietrzyk Wędzarnie – powrót do tradycji kulinarnych fot: mat. prasoweDodaj do Facebook

Pietrzyk Wędzarnie – powrót do tradycji kulinarnych

ART. SPONSOROWANY
Nie od dziś wiadomo, że nic tak dobrze nie smakuje, jak potrawy przygotowane własnoręcznie, według ulubionych receptur, w domowym zaciszu. Ta zasada doskonale potwierdza się również w przypadku wędzarni, gdzie właściwie możemy o wszystkim decydować od początku, na każdym etapie przygotowania. Co więcej – sięganie po taki sposób konserwacji żywności odwołuje się do wielowiekowej tradycji, i staje się coraz popularniejszy.

Jednak sprawą kluczową jest urządzenie, z którego skorzystamy przy naszych działaniach kulinarnych. Tutaj wszechstronnej pomocy udzielą nam specjaliści z firmy Pietrzyk Wędzarnie, którzy nie tylko produkują szeroką gamę urządzeń, ale również pomogą w wyborze najlepszego wariantu dla każdego indywidualnego zamówienia.

Cechą wędzarni produkowanych przez firmę Pietrzyk jest ich wszechstronność. Wszystkie powstają z myślą o osobach zarówno z dużym doświadczeniem, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wędzeniem. Powstające w Pietrzyk Wędzarnie rozwiązania są przeznaczone do wędzenia w ogrodzie, są bardzo różnorodne pod względem rozmiarów i możliwości ich zastosowania. Wszystkie modele łączy jednak łatwość i wygodę użytkowania z estetycznym wzornictwem.

Firma Pietrzyk Wędzarnie wszystkie modele oraz akcesoria produkuje we własnym zakładzie. To gwarancja solidności wykonania i późniejszej wytrzymałości podczas użytkowania. Szczególną rolę w produkcji wędzarni ogrodowych firma przywiązuje do dbałości o detale.

W ofercie firmy znajdują się wędzarnie zarówno elektryczne (z generatorem dymu i termoobiegiem), jak i tradycyjne. Firma zapewnia również przygotowanie palenisk ogrodowych, a także rozmaitych akcesoriów do wędzarni.

Modele wytwarzane w Pietrzyk Wędzarnie można kupić i zobaczyć zarówno na stronie internetowej firmy (www.pietrzykwedzarnie.eu) jak i w jej siedzibie. Firma zapewnia doradztwo na każdym etapie podejmowania decyzji zakupowych. Klienci Pietrzyk Wędzarnie mogą więc liczyć na kompleksową usługę.

Pietrzyk Wędzarnie

ul. Górecka 51
43-430 Skoczów

tel: +48 699 892 518
mail: kontakt@pietrzykwedzarnie.eu

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama