, wtorek 23 lipca 2024
Ostrzeżenie meteorologiczne: Upał
Jak informuje IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie po niezwykle ciepłej niedzieli, temperatura będzie dalej rosła i w środę, 11 czerwca osiągnie wartość 34°C. fot: Renata KarpińskaDodaj do Facebook

Ostrzeżenie meteorologiczne: Upał

Przed wysokimi temperaturami ostrzega IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie. Ostrzeżenie obowiązuje niedzieli od godz. 13.00 do środy, 11 czerwca do godz. 19.00 na terenie całego województwa śląskiego.

Jak informuje IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie po niezwykle ciepłej niedzieli, temperatura będzie dalej rosła i w środę, 11 czerwca osiągnie wartość 34°C. W nocy z 8 na 9 czerwca temperatura minimalna wyniosła 16°C, w kolejnych dniach ma być jeszcze wyższa o około 3°C i wynieść 19-20°C.

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ocenia, iż prawdopodobieństwo wystąpienia opisanego wyżej zjawiska wynosi 90 proc.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama