, poniedziałek 20 maja 2024
Ostrzeżenie meteorologiczne: Intensywne opady deszczu w powiecie cieszyńskim
W związku z wydanym ostrzeżeniem do mieszkańców województw małopolskiego i śląskiego został wysłany Alert RCB informujący o intensywnych opadach deszczu, które mogą powodować nagłe wezbrania rzek i potoków, a także lokalne podtopienia.  fot: MMDodaj do Facebook

Ostrzeżenie meteorologiczne: Intensywne opady deszczu w powiecie cieszyńskim

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przez intensywnymi opadami deszczu, które zgodnie z ostrzeżeniem występować będą m.in. na terenie powiatu cieszyńskiego do najbliższej środy. Z uwagi na dynamiczny przebieg sytuacji pogodowej IMGW zastrzega, iż możliwa jest zmiana terminu ważności ostrzeżenia oraz podniesienia jego stopnia.

W ostrzeżeniu IMGW-PIB czytamy o wystąpieniu opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności tj. od poniedziałku, 12 października do środy, 14 października wynosi od 145 mm do 155 mm.

W związku z wydanym ostrzeżeniem do mieszkańców województw małopolskiego i śląskiego został wysłany Alert RCB informujący o intensywnych opadach deszczu, które mogą powodować nagłe wezbrania rzek i potoków, a także lokalne podtopienia.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama