, wtorek 23 lipca 2024
Ogród trzeba znać jak własną kieszeń
Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów to zajęcia, które "JS Ogrody" wykonuje z najwyższą starannością i z przyjemnością. fot: www.jsogrody.pl



Dodaj do Facebook

Ogród trzeba znać jak własną kieszeń

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Ogród trzeba znać jak własną kieszeń


Ogród trzeba znać jak własną kieszeń


Ogród trzeba znać jak własną kieszeń

Wiosna w pełni, a niektóre ogrody wyglądają, jakby dopiero co stopniał śnieg. Ich stan można tłumaczyć tym, że właściciele nie mają albo pomysłu na ich zagospodarowanie, albo siły na żmudną pielęgnację. Praca w ogrodzie jest czasochłonna, wymaga dużej wiedzy i cierpliwości. Od tych czynników zależy bowiem powodzenie wszelkich działań, które ogrodnicy podejmują. Bez nich - nawet przy dobrej woli - urządzenie ogrodu może się nie udać, a pieniądze wydane na sadzonki, czy elementy małej architektury będzie trzeba uznać za wyrzucone w błoto.

Jest na to jednak dobra rada. Ciężkiej pracy można sobie oszczędzić a mimo to cieszyć się przez cały rok pięknym ogrodem. Żeby taki idealny scenariusz zrealizować, wystarczy wybrać odpowiednią firmę, zajmującą się pielęgnacją ogrodów. I co ciekawe, usługi tego typu wcale nie są takie drogie, jak mogłoby się wydawać. Duża konkurencja na rynku sprawiła, że większość właścicieli ogrodów może sobie z powodzeniem pozwolić na zatrudnienie profesjonalnej firmy i wybranie kompleksowych usług w tym zakresie.

Wiadomo, że wszystko co robimy samodzielnie sprawia nam większą radość. Są jednak sytuacje, w których warto zdecydować się na pomoc profesjonalistów. Jeśli chodzi o ogrody, to z pomocą mogą nam przyjść pracownicy cieszyńskiej firmy "JS Ogrody", mieszczącej się na ulicy Hallera. Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów to zajęcia, które "JS Ogrody" wykonuje z najwyższą starannością i z przyjemnością. Realizują projekty zarówno w Cieszynie, jak i na terenie innych miejscowości. - Posiadamy doświadczenie, wiedzę i sporo ciekawych pomysłów, dzięki którym oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi. Zaczynając od projektu, poprzez założenie, wykonanie i pielęgnację ogrodu. Podchodzimy indywidualnie do każdego powierzonego nam zadania, wykazując profesjonalizm zarówno na etapie projektu jak i w trakcie realizacji. Nasze ogrody cechuje unikalny styl, którego jednak nie narzucamy. Często już podczas pierwszego spotkania okazuje się, że właściciele mają już pomysł na swój ogród. Wówczas z chęcią pomagamy go zrealizować i służymy radą, podpowiadając jak go ulepszyć i udoskonalić. Dbamy przy tym o detale, co często okazuje się kluczem do sukcesu pod koniec realizacji - mówi właściciel firmy, Jarosław Szlaur.

Pracownicy JS Ogrody nieustannie wzbogacają wiedzę na temat projektowania i pielęgnacji ogrodów, ponieważ właściciele ogrodów mają coraz większe i wyszukane wymagania. - Nasi klienci bardzo dużo podróżują i przywożą z wypraw wiele ciekawych rozwiązań, które chcą zastosować w swoich ogrodach. Dotąd nie zdarzyło się nam, żeby któryś z tych nawet najbardziej wymyślnych pomysłów był dla nas niewykonalny. Nasza profesjonalna ekipa jest w stanie wykonać każde zadanie i zaspokoić wszelkie oczekiwania klientów, zarówno pod względem rozwiązań funkcjonalnych, jak i kompozycyjnych ogrodu - mówi właściciel firmy.

Oferując pełną gamę usług firma dodatkowo gwarantuje długoterminową współpracę. Zaprojektowanie i założenie ogrodu to zaledwie wstęp do satysfakcji ze wspaniałego miejsca do odpoczynku i spędzania czasu z rodziną lub znajomymi w otoczeniu natury. Prawdziwym wyzwaniem i sztuką jest pielęgnacja ogrodu. Tylko systematyczne przycinanie drzew, koszenie trawnika czy uzupełnianie nasadzeń daje pewność, że przez cały sezon będziemy cieszyć się pięknym ogrodem. Dlatego podejmując decyzję o jego założeniu warto zdecydować się na firmę, która niejako zna miejsce od podszewki. - Zakładając ogród znamy słabsze i silniejsze strony terenu, na którym się znajduje. Jesteśmy w stanie ocenić rodzaj występującej tam gleby i dobrać odpowiednie nasadzenia roślin. Ta wiedza ma ogromne znaczenie również podczas pielęgnacji, dlatego zachęcam klientów do kontynuowania współpracy i zlecania nam długoterminowej opieki nad ogrodem. Zazwyczaj nie muszę długo przekonywać, bo przecież tylko my i oczywiście właściciele znają ogród najlepiej, dosłownie jak własną kieszeń - mówi Jarosław Szlaur.

O tym, że firma JS Ogrody do każdego projektu podchodzi fachowo, a przy tym indywidualnie przekonało się już wielu właścicieli ogrodów. - Przystępując do projektowania staramy się wziąć pod uwagę każdą wskazówkę klienta, szukamy praktycznych rozwiązań, staramy się zastosować techniki, które zminimalizują liczbę czynności koniecznych do codziennej pielęgnacji ogrodu. Klienci są zazwyczaj zachwyceni zastosowanymi przez nas rozwiązaniami i z chęcią zlecają nam wykonanie ogrodu. To dla nas ważny etap, ponieważ w tym momencie zostajemy obdarzeni kredytem zaufania, czyli najważniejszym czynnikiem dalszej współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu stworzenie wymarzonej architektury krajobrazu nie stanowi dla nas żadnego problemu. Przy zakładaniu ogrodów dobieramy rośliny, które wpisują się w założenia projektowe klienta, w razie potrzeby uzupełniają go - dzięki czemu ogród zyskuje indywidualny charakter - mówi właściciel firmy JS Ogrody.

Więcej na temat firmy "JS Ogrody" można przeczytać na stronie www.jsogrody.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama