, niedziela 19 maja 2024
Odmień swój ogród
Odmień swój ogród fot: mat. prasoweDodaj do Facebook

Odmień swój ogród

ART. SPONSOROWANY
W Hurtowni Budowlanka w Żywcu znajdziesz kamienie ogrodowe z różnych krajów, takich jak Grecja, Turcja czy Włochy. Dzięki naszym grysom, otoczakom i kamieniom elewacyjnym, Twój ogród zyska niepowtarzalny charakter i piękny wygląd, za niewielką cenę.

Dążymy do osiągnięcia wysokiej pozycji na rynku, poprzez sprawną i wyjątkową obsługę klienta, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy jedną z największych hurtowni budowlanych na Podbeskidziu. Większość materiałów posiadanych w naszej ofercie to produkty zakupione bezpośrednio od producentów, dzięki czemu ceny naszych materiałów nie są powiększone o marżę pośredników.

Posiadamy bardzo dobre zaplecze techniczne. Każdy klient może liczyć na dostarczenie materiałów na plac budowy. Możemy zaoferować dowóz materiałów samochodami dostawczymi, jak również dużymi ciężarowymi samochodami z dźwigiem rozładowczym HDS.

Zapraszamy do indywidualnych wyceń materiałów potrzebnych na budowę. Zaproponujemy najodpowiedniejsze rozwiązania, przy kawie porozmawiamy o możliwościach technicznych i specyfice budynku, który mamy zaopatrywać w materiały budowlane.

Posiadamy również dział stolarki okiennej DRUTEX, gdzie wycenimy i wyliczymy okna PCV. Proponujemy ofertę z montażem w stawce 8% Vat- nasz pomiar gratis! Nowość w naszej ofercie to ciepły montaż. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Ponadto mamy w ofercie bardzo duży wybór kamieni elewacyjnych, grysów i otoczaków. Zobacz więcej na www.kamienie.budowlanka.zywiec.pl

  • Indywidualne wyceny na podstawie projektu
  • Koordynacja procesu zaopatrzenia budowy
  • Kompleksowa obsługa wykonawców
  • Transport HDS

Odmień swój ogród!

W Hurtowni Budowlanka w Żywcu znajdziesz kamienie ogrodowe z różnych krajów, takich jak Grecja, Turcja czy Włochy. Dzięki naszym grysom, otoczakom i kamieniom elewacyjnym, Twój ogród zyska niepowtarzalny charakter i piękny wygląd, za niewielką cenę.
Nasza oferta to kamienie pochodzące z różnych zakątków świata, które odmienią Twoje otoczenie! Zamów z dowozem na teren śląska cieszyńskiego.

Kontakt

ul. Kopernika 61a, Żywiec
tel. +48 504 139 140
www.kamienie.budowlanka.zywiec.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama