, środa 22 marca 2023
Młodzież ma głos!
Od ponad pół roku Świetlica Krytyki Politycznej w Cieszynie realizuje projekt Młodzieżowe Laboratorium Samorządowe, który zrzesza około 30 młodych osób z całego Powiatu Cieszyńskiego.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Młodzież ma głos!

REDAKCJA
Od ponad pół roku Świetlica Krytyki Politycznej w Cieszynie realizuje projekt Młodzieżowe Laboratorium Samorządowe, który zrzesza około 30 młodych osób z całego Powiatu Cieszyńskiego. Są to uczennice i uczniowie szkół ponadpodstawowych, aktywne młode osoby, które nie tylko chcą podnosić swoją wiedzę i kompetencje w zakresie szeroko rozumianego samorządu, ale przede wszystkim skutecznie działać na rzecz lokalnych wspólnot.

Młodzież poza udziałem w warsztatach i seminariach, stawia również pierwsze kroki w tworzeniu podcastów i artykułów, które w najbliższych miesiącach będą publikowane na łamach gazetycodziennej.pl oraz strony facebookowej projektu Młodzieżowe Laboratorium Samorządowe.

Serdecznie zapraszamy do odsłuchania pierwszego podcastu przygotowanego przez Julię Twardoń i Piotra Kolawę, którzy w styczniu br. w ramach seminarium „Miastem być” przeprowadzili rozmowę z Edwinem Bendykiem i Przemysławem Sadurą.

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Jego budżet to 83 442,90 EUR na działania merytoryczne oraz 18 214,29 EUR na rozwój instytucjonalny.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama