, środa 24 lipca 2024
Mieszkańców Cieszyna zapraszają na debaty
Mieszkańców Cieszyna zapraszają na debaty fot: mat. prasoweDodaj do Facebook

Mieszkańców Cieszyna zapraszają na debaty

Halina Malynovska

W dniu 22 czerwca 2023 roku w Urzędzie Miejskim w Cieszynie na sesji Rady Miejskiej Cieszyna zostanie przeprowadzona debata z powodu przedstawionego Burmistrzem Miasta Cieszyna Raportu o stanie Miasta Cieszyna w 2022 roku. Między innym chodzi o realizacji polityk, programów, strategii, uchwał Rady Miejskiej Cieszyna oraz budżet obywatelski.

W debacie mogą zabierać głos mieszkańcy Cieszyna. Dlatego trzeba złożyć do Przewodniczącego Rady Miejskiej Cieszyna pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 50 osób. Zgłoszenia muszą być złożone najpóźniej do dnia 21 czerwca 2023 roku (środa) w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Cieszynie w godzinach pracy Urzędu. Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko i adres zamieszkania mieszkańca Cieszyna zamierzającego wziąć udział w debacie oraz co najmniej 50 podpisów osób udzielających poparcia. Wzór zgłoszenia znajduje się poniżej. Można go również otrzymać w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Cieszynie.
Mieszkańcy będą dopuszczani do głosu w debacie nad Raportem o stanie Miasta Cieszyna w 2022 roku według kolejności zgłoszeń. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15.

Rozpoczęcie sesji 22 czerwca o godzinie 15:00. Sala Sesyjna - II piętro.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama