, sobota 25 maja 2024
Kulinarny szlak cieszyńskiego tramwaju
Kulinarny szlak cieszyńskiego tramwaju fot: mat. prasoweDodaj do Facebook

Kulinarny szlak cieszyńskiego tramwaju

Halina Malynovska

Przedsiębiorców-gastronomików, którzy prowadzą swoją działalność w Cieszynie i Czeskim Cieszynie zapraszają do udziału w tworzeniu „Kulinarnego szlaku cieszyńskiego tramwaju”

Burmistrz Miasta Cieszyna Gabriela Staszkiewicz i Starosta Czeskiego Cieszyna Karel Kula zapraszają przedsiębiorców-gastronomików, którzy prowadzą swoją działalność w Cieszynie i Czeskim Cieszynie do udziału w tworzeniu „Kulinarnego szlaku cieszyńskiego tramwaju”. Akcja promocyjna została powołana w ramach projektu „Szlakiem Cieszyńskiego Tramwaju - rozwój transgranicznej turystyki” dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V – A Republika Czeska – Polska.
„Szlak cieszyńskiego tramwaju” jest doskonale wiadomy i prowadzi od dworca w Czeskim Cieszynie do skrzyżowania ulic Wyższa Brama i Bielskiej w Cieszynie. „Kulinarny szlak cieszyńskiego tramwaju” dopiero powstanie. Zgodnie z pomysłem władców miasta utworzą go wybrane lokale, w których menu będą dostępne dla klientów dania nawiązujące do tramwaju cieszyńskiego lub trasy tramwaju.

Partnerzy szlaku otrzymają certyfikat przynależności do „Kulinarnego szlaku cieszyńskiego tramwaju” oraz promocję na wszystkich poziomach medialnych miasta.

Informacja po polskiej stronie: Renata Karpińska (PL), tel.:+48 501 402 992, e-mail: turystyka@um.cieszyn.pl
Informacja po czeskiej stronie: Alice Loseová (CZ) tel: ++420 553 035 302, email: loseova@tesin.cz.

Propozycje na formularzach zgłoszeniowych prosimy przesyłać na adres: turystyka@um.cieszyn.pl do 30 czerwca 2023 roku. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na www.cieszyn.pl  i www.tesin.cz

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama