, środa 26 czerwca 2024
Gabriela Staszkiewicz z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa
Obecnie Gabriela Staszkiewicz przebywa w izolacji, a jej rodzina poddana została obowiązkowej kwarantannie.  fot: FB/Staszkiewicz GabrielaDodaj do Facebook

Gabriela Staszkiewicz z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa

MM
Burmistrz Cieszyna Gabriela Staszkiewicz poinformowała na swoim profilu w portalu społecznościowym Facebook.com, iż kilka dni temu zaobserwowała u siebie objawy wskazujące na zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Niepokojące objawy potwierdził pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

W opublikowanym nagraniu burmistrz Cieszyna apeluje do mieszkańców Cieszyna o przestrzeganie podstawowych zasad w tym osobistej izolacji, noszenia maseczek oraz ostrożność w codziennym życiu. Obecnie Gabriela Staszkiewicz przebywa w izolacji, a jej rodzina poddana została obowiązkowej kwarantannie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama