, sobota 25 maja 2024
Dwa kółka przez okrągły rok
Dwa kółka przez okrągły rok fot: mat. prasoweDodaj do Facebook

Dwa kółka przez okrągły rok

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Wraz ze zmianami klimatu zmieniamy też własne przyzwyczajenia – coraz częściej zdarza się, że jednośladami możemy się poruszać przez cały rok. Bo choć kalendarzowo mamy już jesień, to jednak wciąż możemy cieszyć się bliższymi czy dalszymi przejażdżkami. I jak podkreślają fani podróży na dwóch kółkach – zawsze jest dobry czas aby zdecydować się na swój wymarzony rower.

Gdyby jednak na nadchodzące miesiące i tygodnie aura przygotowała inny scenariusz niż łagodna jesień i zima, warto pomyśleć o serwisie ulubionego sprzętu, jego konserwacji i przechowywaniu. We wszystkich czynnościach związanym z zarówno z zakupem jak i serwisem roweru pomogą specjaliści ze sklepu rowerowego HALEX w Skoczowie.

To miejsce powstało niemal dwie dekady temu, i od tego czasu jest jednym z ulubionych adresów miłośników dwóch kółek nie tylko ze Ślaska Cieszyńskiego. Sukces firmy tkwi w umiejętnym łączeniu pracy z pasją – aby stać się dobrym doradcą i serwisantem, trzeba naprawdę kochać rowery i wiedzieć o nich wszystko. Tutaj rzeczywiście już od pierwszej wizyty można się przekonać, że jednoślady nie skrywają przed fachowcami ze sklepu HALEX żadnych tajemnic.

Dobrze zaopiekowani poczujemy się już w chwili, gdy po raz pierwszy przekroczymy sklepowy próg, próbując wybrać dla siebie model roweru, który odpowiadałby naszym wymaganiom i potrzebom. Specjaliści zapewniają nie tylko profesjonalne doradztwo podczas najważniejszych decyzji zakupowych, gdy możemy wybierać spośród modeli cenionych marek, jak Romet, Storm, Kands czy Rock Kids, ale również pomogą w innych kluczowych kwestiach, jak np. wybór pomiędzy rowerem miejskim, gravelem czy rowerem trailowym. Co ważne – tutaj odpowiednie modele odnajdą również najmłodsi adepci jazdy, ponieważ w ofercie sklepu znajduje się wiele rowerków dla dzieci. To jeszcze nie wszystko – swój wymarzony model e-bike’a odnajdą tu miłośnicy rowerów elektrycznych, ponieważ ten coraz popularniejszy rodzaj pojazdów jest dostępny w wielu modelach i wariantach.

W sklepie HALEX zaopatrzymy się również we wszystkie niezbędne elementy osprzętu  oraz akcesoria i dodatki, jak kaski, oświetlenie, sakwy, zapięcia, liczniki czy pompki. Możemy wybierać wśród wielu marek,  m.in. Shimano, Nexelo, ProX, Continental, Kenda, CST, Arsenal Sport czy Zefal.

Tutaj klient jest traktowany bardzo indywidualnie, i może liczyć również na wsparcie serwisowe, poczynając od podstawowych regulacji, a kończąc na kapitalnych remontach. Specjaliści serwisują rowery wszystkich marek oraz rodzajów. Tutaj oddamy swój rower na przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne, a wszystkie naprawy czy regulacje przebiegną przy użyciu markowych narzędzi oraz podzespołów.

Co ważne – rowery są serwisowane przez cały rok. W sklepie HALEX nasz rower  nie tylko może zostać przygotowany do sezonu, ale również na szereg innych okoliczności, jak np. start w zawodach.

Słowem – sklep rowerowy HALEX jest pomocny na każdym etapie rowerowej przygody.

F.H. HALEX

ul. Rynek 14 (wejście od ul. Garbarskiej)
telefony: 33 852 90 19,
514 026 209,
500 038 966
poniedziałek – piątek godz. 8-17
sobota godz. 8-13
niedziela nieczynne

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama