, czwartek 18 kwietnia 2024
Dobry Dom jak z marzeń. Bezpieczny i funkcjonalny
Dobry Dom jak z marzeń. Bezpieczny i funkcjonalny fot: mat. prasoweDodaj do Facebook

Dobry Dom jak z marzeń. Bezpieczny i funkcjonalny

ART. SPONSOROWANY
Choć świat, w którym żyjemy, nieustannie się zmienia, to jedna rzecz pozostaje niezmienna – dom, w którym żyjemy i funkcjonujemy, w którym tworzymy bezpieczną przystań dla siebie i swoich bliskich. Decyzja o kupnie bądź budowie domu jest więc jedną z najważniejszych, jakie podejmujemy. Aby jednak ta decyzja była jak najlepsza, a nasz dom marzeń miał szansę na urzeczywistnienie – warto skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów, którzy wesprą nas na każdym etapie kreowania własnej przestrzeni.

Firma „Dobry Dom” od lat pracuje na opinię lidera branży budownictwa mieszkaniowego. Co się jednak kryje za tym sukcesem? To już nie tylko kompleksowe usługi związane z budową domów, ale również indywidualne podejście do każdego klienta. Od lat bowiem firma opiera się nie tylko na doświadczeniu w kreowaniu doskonałych przestrzeni do życia, ale również twórczej pasji. Budowa domu to nie tylko inżynieryjne i konstrukcyjne wyzwania, ale również odpowiedź na pytanie o to, jak wyobrażamy sobie bezpieczny domowy azyl. „Dobry Dom” regularnie znajduje odpowiedź na to pytanie, tworząc domy nowoczesne, estetyczne i przede wszystkim funkcjonalne, które odpowiadają na wszystkie potrzeby swoich mieszkańców. Ponadto kreowane przez firmę domy są nie tylko wygodne, ale również przyjazne środowisku – a co za tym idzie – energooszczędne.

„Dobry Dom” przygotowuje obiekty dla różnych oczekiwań klientów. Są to więc zarówno domy w stanie bazowym, jak i nieruchomości, w których wszystko jest przygotowane „pod klucz”. Ten szeroki wachlarz rozwiązań sprawia, że oferta firmy trafią do osób pragnących samodzielnie stworzyć wnętrza jak i tych, którzy preferują gotowe, sprawdzone rozwiązania.

Wszechstronność propozycji „Dobrego Domu” oznacza bardzo duży wybór lokalizacji w województwie śląskim. W zależności od indywidualnych potrzeb możemy zamieszkać zarówno w mieście, jak i na przedmieściach czy na wsi, w okolicy dobrze skomunikowanej z ważnymi dla nas punktami orientacyjnymi, jak szkoła czy praca. I to od nas zależy, czy dom marzeń będzie zlokalizowany w bardzo spokojnym otoczeniu, czy też pragnąc zaspokajać potrzebę np. ruchu i aktywności zdecydujemy się na sąsiedztwo akwenów, szlaków turystycznych czy tras rowerowych.

Wszystkie wysiłki projektantów, inżynierów, konstruktorów i budowniczych „Dobrego Domu” mają jednak określony cel – sprawić, aby tworzone przez nich obiekty stały się idealnymi miejscami do życia.

Dobry Dom to:
221 sprzedanych domów
29 tys. metrów kwadratowych powierzchni mieszkaniowej
15 wybudowanych osiedli

Dobry Dom

ul. Legionów 83A
43-502 Czechowice-Dziedzice

tel.: +48 514 606 772

mail.: dom@dobrydom.com
wyceny@dobrydom.com

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama