, sobota 25 maja 2024
Co podarować rocznemu dziecku na chrzest? Poznaj najlepsze propozycje
Materiał partnera fot: murrano.plDodaj do Facebook

Co podarować rocznemu dziecku na chrzest? Poznaj najlepsze propozycje

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zgodnie z naszą chrześcijańską kulturą chrzest to bardzo ważne wydarzenie szczególnie w życiu rodziców chcących wychować swoją pociechę w wierze katolickiej. Przed każdym gościem, a tym bardziej rodzicami chrzestnymi stoi nie lada wyzwanie jakim jest wybór właściwego prezentu. Musisz wiedzieć, że ma on szczególne znaczenie. Bez dwóch zdań stanowi pamiątkę na całe życie. Choć na początku maluch nie będzie rozumiał przesłania upominku to możesz nam wierzyć, że za kilka lat to właśnie ta pamiątka będzie przypominała o najważniejszych osobach. W poniższym artykule znajdziesz kilka inspiracji na najlepszy upominek z Chrztu Świętego. Czytaj dalej!

Wykaż się kreatywnością i zadbaj o wyjątkowy prezent z okazji Chrztu Świętego

Tradycja chrztu ma już setki jak nie tysiące lat. Dla chrześcijan jest to bardzo ważne święto oznaczające, że osoba ochrzczona została oczyszczona z grzechu, a tym samym zawarła przymierze z Bogiem. Przyjęło się, że z tej wyniosłej okazji ochrzczone dziecko dostaje upominki, które w późniejszych latach będą przypominały mu o tej ważnej okazji. Obowiązek ten szczególnie spoczywa na rodzicach chrzestnych, którzy tu obok biologicznych rodziców pełnią jedną z najważniejszych roli w życiu pociechy. W końcu to właśnie w ich kwestii leży również nauczanie dziecka wielu wartościowych postaw wpływających na całe życie. Najczęściej z okazji chrztu dziecko dostaje medalik lub naszyjnik z krzyżykiem. Jest to symbolem dołączenia do chrześcijańskiej społeczności ale nie tylko. Wyróżnia go elegancki, minimalistyczny wygląd oraz ponadczasowość. Dzięki temu w późniejszym okresie dziecko zawsze będzie mogło mieć go przy sobie jako pamiątka z jego pierwszego, szczególnie ważnego dnia w życiu.

Spersonalizowane upominki to wspomnienie na całe życie! Sprawdź to

Warto jednak wiedzieć, że dodatki jubilerskie to nie jedyny pomysł na prezent. Pewnie wielu z Was pomyśli, że kolejną propozycją jest Biblia. Oczywiście, patrząc na charakter święta ten upominek również będzie należał do trafionych. Mamy dla Ciebie jednak coś bardziej sentymentalnego. Mowa tutaj o albumie na zdjęcia. Pierwszym zdjęciem włożonym do niego może być fotografia z chrztu. Następnie rodzice będą dodawali kolejne zdjęcia z ważnych wydarzeń np. pierwszy dzień w szkole, pierwsza komunia święta i wiele innych. Na stronie https://www.murrano.pl/ nie tylko znajdziesz wspomniane przez nas przedmioty ale także masz możliwość dodania wyjątkowej dedykacji. Obecnie spersonalizowane upominki cieszą się największą popularnością. Powód jest bardzo prosty! W późniejszym okresie taki prezent nabierze dla dziecka szczególnego znaczenia. Nie dość, że będzie stanowił miłe wspomnienie to dodatkowo będzie przypominał o najważniejszych osobach! W sklepie Murrano znajdziesz najbardziej trafione pomysły na prezent! Zapoznaj się z bogatym asortymentem już dziś!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama