, niedziela 26 maja 2024
Bistro na Wałowej - z miłości do gotowania
Bistro na Wałowej zostało otwarte w przeddzień Św. Walentego, 13 lutego 2018 roku.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Bistro na Wałowej - z miłości do gotowania

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Bistro na Wałowej zostało otwarte w przeddzień Św. Walentego, 13 lutego 2018 roku. Data znamienna, ponieważ do zbudowania marki od podstaw potrzebna była miłość do gotowania… i to od pierwszego wejrzenia; tylko ona mogła pokonać powszechną niewiarę, że przy jednej z najkrótszych ulic w Polsce, na peryferiach miasta Cieszyna, można otworzyć stołówkę, do której codziennie będą przychodzić klienci, by zjeść smaczny, domowy obiad. Tutaj potrzeba było pasji i niewiedzy o tym, że „się nie da”. Tak się też stało.

Bistro na Wałowej gotuje domowo, z szacunkiem dla kuchni lokalnej, szczególnie śląskiej, nie stroniąc od inspiracji płynących z tradycji kuchni Morza Śródziemnego, węgierskiej i czeskiej.

W codziennej ofercie mamy dania mięsne, jak również wegetariańskie lub wegańskie. Znajdujemy się w ustronnym i spokojnym miejscu na peryferiach Cieszyna, z dala od miejskiego zgiełku i problemów z płatnymi parkingami. Łatwo do nas dojechać autem lub na rowerze, warto też wybrać się na spacer mijając po drodze historyczne Wzgórze Zamkowe. Cieszymy się z bardzo dobrych opinii naszych klientów, potwierdzonych wysoką oceną na Google i FB.

Oferujemy dania obiadowe i barowe, śniadania i kanapki. Organizujemy imprezy okolicznościowe typu: chrzciny, komunie, wesela, stypy, rocznice, jubileusze, spotkania biznesowe i inne. Przygotowujemy również catering na imprezy i przyjęcia domowe. Posiadamy dwa ogródki, w których możecie Państwo zjeść posiłek na świeżym powietrzu. Jesteśmy odpowiedzialni społecznie. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne i organizujemy akcje dla lokalnej społeczności.

Zapraszamy do współpracy: +48 502143755 oraz +48 506296044

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej „Być Razem” – prowadząca Bistro – ufundowana została w 2007 roku przez Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej „Być Razem” z Cieszyna. Misja Fundacji wynika w dużym stopniu z doświadczeń Stowarzyszenia, jednak jej działalność koncentruje się głównie na prowadzeniu wielobranżowego przedsiębiorstwa społecznego, które daje zatrudnienie m.in. osobom znajdującym się w trudnej sytuacji na rynku pracy. Ponadto Fundacja realizuje szereg przedsięwzięć i projektów edukacyjnych, związanych z szeroko pojętą reintegracją i ekonomią społeczną.

Zapraszamy do współpracy: +48 501771319 oraz +48 608517144

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama