, wtorek 23 kwietnia 2024
Bielskie Bosco zaprasza w swoje progi
BIELSKIE BOSCO ZAPRASZA W SWOJE PROGI  fot: mat. prasoweDodaj do Facebook

Bielskie Bosco zaprasza w swoje progi

ART. SPONSOROWANY
Bosco po włosku oznacza las, a ten kojarzy się w wy-tchnieniem, wypoczynkiem, spotkaniem z naturą. Bielska restauracja zapraszam na spotkania w gronie bliskich, przyjaciół, ale także przyjęcia biznesowe i okolicznościowe.

Bogate menu

Restauracja Bosco to miejsce, które ma inspirować spotkania, wypoczynek ale także zabawę. Klien-ci zaproszeni są w kulinarną podróż po europejskiej kuchni, różnych regionów. Znajdą tu dla siebie dania miłośnicy różnych stylów żywienia - w menu zaproponowano potrawy mięsne, wegetariańskie ale także wegańskie. Dla smakoszy łakoci przygotowywane są desery, ciasta i musy. Specjalne menu jest przygotowane z myślą o najmłodszych gościach. Dla nich stworzono także specjalną przestrzeń, gdzie mogą wcielić się w rolę kucharza i przygotować potrawy z leśnej kuchni, zaopiekować się zwierzętami na farmie a także wypróbować sensoryczną ścianę wielofunkcyjną.

Blisko natury

Bosco jest blisko natury. Można się o tym przekonać korzystając w sezonie wiosenno-letnim z przytulnego ogródka. Rosną w nim wówczas zioła i własne rośliny. Natura wyznacza pewien rytm, dlatego menu układane jest z sezonowych potraw, na bazie dostępnych w określonej porze roku produktów. Bycie w harmonii z naturą, to także korzystanie z lokalnych pro-duktów, unikanie półproduktów i tych przetworzonych. Ważną część boskiej kuchni stanowią własne wytwory i przetwory - zarówno makarony, pieczywo ale także pikle.

Moc spotkania

Restauracja otwarta jest dla gości od wtorku do niedzieli (wtorek-czwartek w godz. 14.00-21.00, piątek w godz. 14.00-22.00, sobota w godz. 12.00-22.00, niedziela w godz. 12.00-21.00). Poza obsługą gości indywidualnych specjalizuje się także w organizacji imprez okolicznościowych i biznesowych - dostosowując ofertę menu i czas trwania do preferencji klienta. Menu na potrzeby spotkań biznesowych zakłada zimną płytę, tzw. finger food, słodki bufet i przerwę kawową. W ramach przyjęć okolicznościowych przygotowywane są chrzciny, komu-nie, wesela, spotkania rodzinne. Na stronie internetowej można zapoznać się z propozycjami menu, które oczy-wiście można modyfikować i dostosować do indywidualnego zamówienia, istnieje możliwość skomponowania innego pakietu.

Na specjalne zamówienie istnieje możliwość dowozu jedzenia pod wybrany adres. Każdorazowo wymaga to telefonicznego kontaktu.

Nie samym jedzeniem żyje człowiek

Restauracja Bosco poleca się także na czas spotkań przy drinkach, zarówno alkoholowych jak i bezalkoholowych. W ofercie jest wiele autorskich koktajli. A dla miłośników klasyki przygotowano bogatą kartę win z całego świata.

Nie pozostaje nic innego, jak sprawdzić osobiście, jak bardzo w Bosco jest bosko!

Restauracja mieści się w Bielsku-Białej
ul. Gen. Stanisława Maczka 42.
Tel. 512 174 686
www.restauracja-bosco.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama