, czwartek 25 kwietnia 2024
Bezpiecznie, Komfortowo, Opłacalnie - wynajem Szalunków Systemowych
Bezpiecznie, Komfortowo, Opłacalnie - wynajem Szalunków Systemowych fot: mat. prasoweDodaj do Facebook

Bezpiecznie, Komfortowo, Opłacalnie - wynajem Szalunków Systemowych

ART. SPONSOROWANY
Przed Tobą budowa ścian żelbetowych lub stropów żelbetowych i zastanawiasz się jakie szalunki będą najlepszym rozwiązaniem? Nie trać czasu na samodzielne wykonanie konstrukcji szalunkowej i zdecyduj się na wynajem profesjonalnych Szalunków Systemowych. W ten sposób uzyskasz wysokiej jakości konstrukcję szalunkową, która sprawi, że betonowe ściany lub stropy będą równe, gładkie, a do tego bardzo estetyczne. Dzięki temu możesz stworzyć naturalną i surową betonową ścianę „architektoniczną" bez konieczności tynkowania. U nas wypożyczysz również wysokiej jakości sprzęt budowlany.

Wykorzystanie systemu szalunków ściennych pozwala na nadanie odpowiedniego kształtu mieszance betonowej. Warto zdecydować się na produkty o jak najlepszych parametrach, gdyż umożliwiają one zastyganie betonu bez ryzyka powstania nieestetycznych wycieków.
Wynajem szalunków ma wiele zalet: wykonanie z trwałych materiałów, szybki i łatwy montaż, uniwersalność, adekwatna cena oraz możliwość uzyskania estetycznego efektu. Nasze szalunki ścienne są trwałe, a więc i bezpieczne, zastosowano w nich technologie, aby maksymalnie przyspieszyć ich montaż, można je dostosować do rozmiaru i zmieniać rodzaj płyty. Co ważne z ekonomicznego punktu widzenia – wynajem najczęściej okazuje się bardziej atrakcyjną alternatywą niż jego samodzielne budowanie np. z drewnianych desek.

W naszej ofercie znajduje się również wynajem szalunków stropowych. Decydując się na wypożyczenie, oszczędzacie czas, ponieważ samodzielne tworzenie deskowania stropowego bywa czasochłonnym i żmudnym zajęciem. Nasze szalunku stropowe cechuje łatwość w montażu i demontażu, doskonała stabilność oraz estetyczny efekt końcowy. W czasach, gdy coraz większą popularność zyskuje surowy beton zastosowanie systemowych szalunków stropowych do wynajęcia pomoże w uzyskaniu idealnej powierzchni wyrobów betonowych. Ponadto przy deskowaniu stropowym niezwykle istotna jest stabilna konstrukcja. W naszych systemowych szalunkach są zastosowane specjalne stojaki trójnożne, które pozwalają na bezpieczne umieszczenie podpór pod dowolnym kątem.

Warto zwrócić jeszcze uwagę na oszczędność pieniędzy. Wciąż dość powszechny jest pogląd, że najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem przy deskowaniu jest zrobienie swojego własne szalunku. Niekoniecznie to stwierdzenie może być zgodne z prawdą. Dlaczego? Otóż należy wziąć pod uwagę najpierw koszt materiałów, które należy kupić do wykonania deskowania. Do tego dochodzi czas spędzony na poszukiwaniu ich i zamówieniu, lub – co gorsza – samodzielnym przywiezieniu. Ponadto należy również przeliczyć godziny, które Ty lub Twój pracownik przeznaczyliście na wykonanie szalunku. Dlatego zdecydowanie bardziej opłacalnym jest wynajem szalunków stropowych.

ul. Św. Jadwigi Śląskiej 119
34-300 Sienna
tel. 889 082 545
eluxtech.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama