, czwartek 25 lipca 2024
Beskidzkie Zacisze - nowy, atrakcyjny adres w Skoczowie
Beskidzkie Zacisze fot: mat. prasoweDodaj do Facebook

Beskidzkie Zacisze - nowy, atrakcyjny adres w Skoczowie

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Jedną z podstawowych ludzkich potrzeb jest poczucie bezpieczeństwa. Kreujemy je poprzez tworzenie własnego miejsca na ziemi, gdzie chętnie powracamy, gdzie regenerujemy siły, czasem ukrywamy się przed światem, a innym razem integrujemy z bliskimi. To właśnie nasz dom staje się tym magicznym miejscem. Wkrótce w Skoczowie pojawi się nowe, prestiżowe osiedle mieszkaniowe.

Złote 15 minut

Osiedle Beskidzkie Zacisze, bo o nim mowa, powstanie przy ul. Bystrej, jest to ulica boczna od ul. Beskidzkiej, w bliskim sąsiedztwie osiedla Górny Bór. Ta lokalizacja oferuje bliski kontakt z naturą i możliwość oderwania się od zgiełku miejskiego centrum, jednocześnie pozostając w jego pobliżu. Odległość „złotych 15 minut” oznacza, że na piechotę dotrzemy do kluczowych miejsc społecznego życia, takich jak przedszkola, szkoły, apteki czy sklepy. Poza tym, lokalizacja tego nowego osiedla pozwoli nam szybko dotrzeć do centrum Skoczowa – zaledwie 5 minut samochodem oraz do głównych dróg wyjazdowych, przy jednoczesnym korzystaniu ze spokoju i uroków życia na obrzeżach miasta, w otoczeniu pięknej przyrody.

Plany inwestycyjne

Nowe osiedle zostanie skonstruowane tak, by sprostać potrzebom zarówno osób szukających niewielkich mieszkań, idealnych dla singli, jak i większych przestrzeni, które będą doskonałe dla par i rodzin, w tym również mieszkań dwupoziomowych. Wielkość lokali  będzie zróżnicowana, obejmując zakres od 25 do 80 m2.
Beskidzkie Zacisze to przedsięwzięcie deweloperskie składające się między innymi z dwóch budynków wielorodzinnych. Pierwszy z nich to budynek z 26 lokalami mieszkalnymi, wyposażony w windę i garaż wielostanowiskowy. Drugi to budynek wielorodzinny, składający się z 12 mieszkań, bez garażu i windy. Oba budynki oferują różnorodne powierzchnie mieszkań, dostosowane do różnych potrzeb.
Dodatkowo na terenie osiedla znajdować się będzie 5 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni od 112 do 117 m2 z własnym garażem i ogródkiem oraz trzy budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, łącznie 12 lokali mieszkalnych o powierzchni od 62 do 79 m2. Każde z tych mieszkań będzie dwupoziomowe z dostępem do własnego ogródka.


Niezwykle ważnym elementem projektu jest obecność zieleni, która objawia się zarówno poprzez dostęp do ogródków, jak i zielone skwery. Dla wygody mieszkańców przewidziano miejsca parkingowe oraz boksy rowerowe. Osiedle Beskidzkie Zacisze ma być nie tylko funkcjonalne, ale również przyjazne dla swoich mieszkańców i ich gości.
Osiedle Beskidzkie Zacisze zostanie wybudowane przez skoczowską firmę Bik-Bud Sp. z o.o. Inwestycja jest w początkowej fazie realizacji  i w  najbliższej przyszłości zostanie przygotowana oferta sprzedażowa.

Kilka słów o inwestorze

Firma Bik-Bud jest symbolem konsekwentnego rozwoju i pasji do tworzenia nowoczesnych i komfortowych przestrzeni mieszkalnych. Od swoich skromnych początków w 1996 roku jako mała firma budowlana, Bik-Bud przekształcił się w cenionego inwestora i dewelopera na rynku nieruchomości. Od samego początku działalności, firma zawsze dążyła do dostarczania najwyższej jakości przestrzeni mieszkalnej. Zaufanie naszych klientów i partnerów pozwoliło nam wybudować ponad 12,500 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej mieszkań, co stanowi dowód naszego zaangażowania w tworzenie komfortowych i nowoczesnych miejsc do życia.
Deweloperski debiut zapoczątkowany został poprzez powstanie w 2007 roku spółki celowej dla przedsięwzięć deweloperskich, Bik-Bud Sp. z o.o. To oznaczało gotowość firmy do ambitniejszych projektów i wyzwań związanych z budową nowych, innowacyjnych inwestycji. W 2008 roku rozpoczęto pierwsze przedsięwzięcie deweloperskie – osiedle domów jednorodzinnych „Słoneczna Aleja” w Ustroniu-Hermanicach, przy ul. Skoczowskiej 48. Od tego czasu firma nieustannie rozwijała swoją ofertę, realizując kolejne inwestycje, takie jak „Apartamenty Centrum” w Ustroniu, „Apartamenty Banotówka” w Cieszynie, „Apartamenty Śródmieście” oraz domy przy Łąkowej w Skoczowie czy „Kamienna Apartamenty” w Wiśle. W 2012 roku firma przeniosła się do nowej siedziby w Skoczowie, co było symbolem jej dynamicznego rozwoju.

Zapraszamy do kontaktu

Bik-Bud sp. z o.o.
mail: biuro@bik-bud.pl
Tel. 513 013 899

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama