, niedziela 19 maja 2024
Wesele z dziećmi w Folvarku U Klimosza
Nie obawiajmy się więc maluchów na liście weselnych gości. fot: arch. SPOTDodaj do Facebook

Wesele z dziećmi w Folvarku U Klimosza

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Wesele z dziećmi w Folvarku U Klimosza


Wesele z dziećmi w Folvarku U Klimosza

Planujecie ślub i przyjęcie weselne, kompletujecie listę gości i nagle pojawia się pytanie: co z dziećmi? Czy ich obecność na weselu to dobry pomysł? Przecież to zabawa dla dorosłych, będą się nudzić, marudzić i popsują zabawę innym gościom...

Z drugiej jednak strony wesele to impreza rodzinna i nie może zabraknąć na niej najmłodszych członków. Jaką opcję wybrać? Folvark U Klimosza ma na to sprawdzone rozwiązania i jeśli zdecydujemy się urządzić wesele z dziećmi uczyni, z ich obecności atut i atrakcję wesela.

Pary Młode zapraszając gości zwykle wykonują ukłon w kierunku najmłodszych, wyraźnie zaznaczając życzenie ich obecności w zaproszeniu. Zdarza się wręczanie zaproszeń przygotowanych specjalnie dla maluchów. To bardzo miły akcent i jednoczesne wskazanie, że młodzi oczekują dzieci na weselu i będą na ich przybycie przygotowani.

W Folvarku dla najmłodszych został wydzielony specjalny pokój, który można dowolnie aranżować na życzenie Młodej Pary. Bezpieczne miejsce, wyposażone w miękkie klocki i zabawki, gdzie dzieci mogą odpocząć lub bawić się w zależności od pory dnia i zaplanowanej na weselu aktywności.

Jeżeli wśród gości weselnych jest kilkoro dzieci w podobnym wieku, Folvark proponuje zorganizowanie osobnego stolika, ustawionego w pobliżu miejsca zaplanowanego dla rodziców. Bliskość mam i tatusiów zdecydowanie zapewni spokój obu stronom.

Sympatycznym akcentem są wyróżnione miejsca dla dzieci, na przykład baloniki w kształcie zwierzątek lub zastawa z bajkowymi motywami. Sprawdza się również stworzone specjalne menu z myślą o najmłodszych gościach.

Folvark U Klimosza współpracuje również z animatorami organizującymi czas maluchom, by rodzice mogli bez przeszkód cieszyć się urokami wesela.
Animatorzy dostosowują aktywności do wieku dzieci, ich liczby i wykorzystują czas dany im przez Młodą Parę na kreatywne zabawy, mając na uwadze, że dzieci też marzą o złapaniu welonu czy muszki. W końcu jak często zdarza się w rodzinie wesele.
Nie obawiajmy się więc maluchów na liście weselnych gości, może się zdarzyć, że to właśnie ich uśmiechnięte buźki najpiękniej ozdobią waszą ceremonię.

Folvark U Klimosza

ul. Katowicka 9, Pogwizdów
tel. 512 904 352
folvark@klimosz.pl, www.folvark.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama