, piątek 21 czerwca 2024
Zniszczoł w pierwszej "10" PŚ w Zakopanem
17-letni Aleksander Zniszczoł z KS Wisła Ustronianka zajął wysokie 9 miejsce w pierwszym konkursie PŚ w skokach narciarskich w Zakopanem. fot: Adam JaroszDodaj do Facebook

Zniszczoł w pierwszej "10" PŚ w Zakopanem

KK
Pierwszy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem okazał się bardzo udany dla Polaków. Wygrał Kamil Stoch, w pierwszej dziesiątce konkursu znalazł się wiślanin Aleksander Zniszczoł.

Podczas pierwszej serii zawodów panowały bardzo zmienne warunki pogodowe, z różnym natężeniem padał śnieg. Z dziesiątki reprezentantów Polski, którzy zakwalifikowali się do konkursu, w serii finałowej skakało czterech, w tym  dwóch z KS Wisła Ustronianka. 

Piotr Żyła, który wygrał kwalifikacje do konkursu, ostatecznie konkurs zakończył na 16 miejscu. Aleksander Zniszczoł dwoma równymi skokami zapewnił sobie 9 lokatę. To duży sukces 17-latka z Wisły. 
Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

GRATULACJE OLEK !

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama