, czwartek 25 kwietnia 2024
Wisła: W sobotę finał zawodów o Puchar Prezesa PZN
Na skoczni im. Adama Małysza będzie można zobaczyć kombinatorów norweskich oraz skoczków narciarskich. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Wisła: W sobotę finał zawodów o Puchar Prezesa PZN

JM, PZN.PL
Już w sobotę, 29 września, przekonamy się do kogo trafi pierwszy Puchar Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Czy Szczepan Kupczak okaże się najlepszym kombinatorem norweskim, czy Łukasz Rutkowski do końca utrzyma się na pozycji lidera, czy też klasyfikację generalną wygrają zwycięzcy trzeciego konkursu cyklu?

Na skoczni im. Adama Małysza będzie można zobaczyć najpierw kombinatorów norweskich z liderem klasyfikacji generalnej, Szczepanem Kupczakiem, na czele. Finał zmagań kombinatorów rozegrany zostanie na trasach biegowych na Kubalonce, zawodnicy pobiegną na dystansie 5 km. Emocji nie zabraknie podczas rywalizacji skoczków. Różnice punktowe w klasyfikacji generalnej są niewielkie, zapowiada się walka o każdy metr. Liderem w tej chwili jest Łukasz Rutkowski.

Weekend 28-30 września będzie szczególnie atrakcyjny dla turystów. - Trwa akcja "Wisła za połowę", to okazja do poznania naszego miasta za mniejsze pieniądze. Zapraszamy turystów na nasze zawody, zarówno na skocznię jak i trasy biegowe, zapewniamy wstęp wolny - mówi Andrzej Wąsowicz, wiceprezes Polskiego Związku Narciarskiego.

Program zawodów, sobota, 29 września:

09:30 - seria kwalifikacyjna HS 134 - open
10:30 - I seria - kombinacja norweska HS 134 - open
11:30 - I seria - skoki narciarskie HS 134 - open
12:45 - II seria – skoki narciarskie - HS 134 - open - 30 zawodników
15:30 - bieg do kombinacji norweskiej – 5 km (kross na trasach Kubalonki)

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama