, poniedziałek 15 sierpnia 2022
Stowarzyszenie Miłośników Dzięgielowa zaprasza na "Jesień w Dzięgielowie"
mat. pras. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Stowarzyszenie Miłośników Dzięgielowa zaprasza na "Jesień w Dzięgielowie"

JM, MAT. PRAS.
Już w sobotę 8 września Stowarzyszenie Miłośników Dzięgielowa zaprasza na piątą edycję "Jesieni w Dzięgielowie".

Najważniejszym wydarzeniem dnia będzie wielkie rowerowe ściganie pod hasłem "Cross Bike". Zawody rozpoczną się na byłym boisku piłkarskim o godzinie 10.00. (zapisy przyjmowane są drogą internetową oraz na dwie godziny przed startem przy budynku remizy OSP).

Zawodnicy rywalizować będą na różnych dystansach. Jako pierwsze na trasę wyjadą dzieci. Dorośli wystartują o godzinie 12.00. Będą mieli do wyboru dwie trasy: mini (ok. 15 km) dla mniej wymagających oraz mega (ok. 45 km) dla bardziej zaawansowanych rowerzystów.

To nie koniec atrakcji. Od godz. 11.00 w budynku remizy OSP otwarta będzie wystawa fotografii autorstwa Heleny i Emila Gajdaczów pod tytułem "Dzięgielów w kolorach czterech pór roku". Na wystawie zaprezentowane zostaną ponadto ciekawsze zdjęcia z poprzednich edycji rajdu rowerowego. Po południu organizatorzy zapraszają na Festyn Rodzinny, na którym będzie można najeść się do syta, posłuchać muzyki i przede wszystkim spędzić czas z rodziną i znajomymi w miłej atmosferze.

Ze szczegółami imprezy oraz regulaminem zawodów rowerowych zapoznać się można na stronach www.dziegielow.org.pl oraz www.nasportowo.dziegielow.org.pl.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama