, piątek 23 luty 2024
Sport na weekend... Wyścigi Wózków w Chodzie
10 kwietnia odbędą się I międzynarodowe Wyścigi Wózków w Chodzie fot: fot. mat.pras.Dodaj do Facebook

Sport na weekend... Wyścigi Wózków w Chodzie

... w tym samym czasie w ponad 50 polskich i czeskich miastach odbędą się wyścigi wózków w chodzie.


9 kwietnia

Rozpocznij weekend z parkrun Cieszyn!

Parkrun to świetny sposób na aktywne rozpoczęcie weekendu. Biegi parkrun, które wszędzie rozpoczynają się o godzinie 9.00 pozwalają na poranne pokonanie 5km i powrót do domu przed 11.00 zostawiając cały weekend wciąż przed uczestnikami. Zachęcamy do udziału w parkrun i przyłączenia się do społeczności parkrun. Prosimy o wcześniejsze dokonanie rejestracji pod adresem www.parkrun.pl/rejestracja, wydrukowanie nadanego kodu i przyniesienie go ze sobą na bieg. Więcej informacji nt. parkrun Cieszyn dostępnych jest na stronie www.parkrun.pl/cieszyn.

Beskidzka 160 na Raty – Edycja Wiosenna

Beskidzka 160 Na Raty to ultramaraton biegów górskich przebiegający szlakami górskimi w Beskidzie Śląskim. Wiosenna edycja odbędzie się 9 kwietnia (sobota), a start i meta zostaną zlokalizowane na ulicy Krótkiej w Goleszowie za budynkiem GOK-u.
Uczestnicy Beskidzkiej 160 mają do wyboru jedną z trzech tras: 100 km, 50 km oraz 25 km. Wszystkie niezbędne informację można odszukać na stronie zawodów: http://beskidzka160naraty.pl/ oraz https://www.facebook.com/Beskidzka160NaRaty

XVI Powiatowe Biegi Przełajowe Dzieci i Młodzieży

Po raz szesnasty LKS w Pogórzu organizuje otwarte zawody przełajowe dla dzieci z klubów i szkół powiatu cieszyńskiego. Miejsce i termin: Stadion LKS Pogórze, 9 kwietnia, godz 10.30.
Regulamin do pobrania - http://www.kultura.olza.pl/public/XVI POWIATOWE BIEGI PRZELAJOWE DZIECI I MLODZIEZY - regulamin.doc

10 kwietnia

VIII DInO Ekspres

MKS-R Centrum Dzięgielów zaprasza na kolejną edycję zawodów na orientację DInO Ekspres. Zawody przeznaczone są zwłaszcza dla rodziców z dziećmi. Szukanie punktów kontrolnych w terenie to doskonała zabawa. Trasę można pokonać spacerem nie zaliczając wszystkich punktów.
Start trasy długiej - głównej (ok. 10 km) przewidujemy na 14:00, trasa krótka - rodzinna (ok. 3 km) wystartuje o 14:30. Rejestracja będzie możliwa od 13:00. Na trasie długiej/indywidualnej obowiązuje wpisowe 10zł.

I Międzynarodowe Wyścigi Wózków na Chodzie

Miasto Ustroń serdecznie zaprasza do udziału w rodzinnych I Międzynarodowych Wyścigach Wózków w Chodzie, które odbędą się w dniu 10 kwietnia (niedziela) w godz. 14.00 – 17.00 w Parku Kościuszki. Zawody rozegrane zostaną w trzech kategoriach: mama, tata, rodzina (2 osoby trzymające jedną ręką wózek) w tym samym czasie w ponad 50 polskich i czeskich miastach i będą polegały na pokonaniu stu kroków szybkim marszem. Bieg z wózkiem jest niedozwolony! Wydarzenie „Rodzino, rusz się z BuggyGym!” jest uroczystym otwarciem akcji „Mama w ruchu”, która potrwa od 10 kwietnia do 10 maja.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama