, niedziela 26 maja 2024
Sport na weekend... majówka na górskim szlaku?
pogoda i majowy weekend zachęcają do górskich wycieczek fot: www.beskidmały.plDodaj do Facebook

Sport na weekend... majówka na górskim szlaku?

PTTK Oddział Wisła jest organizatorem akcji „Przewodnik czeka”. Są to bezpłatne wycieczki dla turystów indywidualnych m.in. na Kubalonkę i Czantorię.

30 kwietnia

Rozpocznij weekend z parkrun Cieszyn!

Parkrun to świetny sposób na aktywne rozpoczęcie weekendu. Biegi parkrun, które wszędzie rozpoczynają się o godzinie 9.00 pozwalają na poranne pokonanie 5km i powrót do domu przed 11.00 zostawiając cały weekend wciąż przed uczestnikami. Zachęcamy do udziału w parkrun i przyłączenia się do społeczności parkrun. Prosimy o wcześniejsze dokonanie rejestracji pod adresem www.parkrun.pl/rejestracja, wydrukowanie nadanego kodu i przyniesienie go ze sobą na bieg. Więcej informacji nt. parkrun Cieszyn dostępnych jest na stronie www.parkrun.pl/cieszyn.

Amatorski Turniej Badmintona w Mikstach

30 kwietnia 2016 r. o godz. 10.00 w Hali Sportowej w Strumieniu odbędzie się Amatorski Turniej Badmintona w Mikstach. Zgłoszenia w hali lub pod numerem tel. 33 857-17-07, 668-184-655

Sportowa Majówka

Stowarzyszenie Promocji Rozwoju Ustronia serdecznie zaprasza w sobotę 30 kwietnia oraz niedzielę 1 maja na „SPORTOWĄ MAJÓWKĘ”. Lokalizacja – parking przy Alei Legionów (obok stacji paliw CPN przy ul. 3 Maja). Rozpoczęcie imprezy – sobota, niedziela – godz. 11:00.
W programie: pierwszy oficjalny wiosenny trening Ustrońskiej Szkoły MTB z Instruktorem MTB, trening Ustrońskiej Szkoły Narciarstwa Biegowego na nartorolkach z Instruktorem Narciarstwa Biegowego, zwiedzanie Ustronia rowerem pod opieką Instruktora Turystyki Rowerowej, kiermasz opon i dętek rowerowych CST. Udział we wszystkich imprezach jest bezpłatny. Szczegółowe informacje o „SPORTOWEJ MAJÓWCE” - Miejska Informacja Turystyczna w Ustroniu.

1 maja

Przewodnik czeka

PTTK Oddział Wisła jest organizatorem akcji „Przewodnik czeka”. Są to bezpłatne wycieczki dla turystów indywidualnych m.in. na Kubalonkę i Czantorię. Zbiórka z przewodnikiem codziennie w dniach od 1 do 3 maja na Placu Hoffa w Wiśle. 1 maja o godz.8.30, w pozostałe dni o 9.00. Szczegółowy plan tras na www.pttk.wisla.pl

Pierwszomajowy Pochód Kijkowy

Wiślańskie Centrum Kultury i UM Ustroń organizują pierwszomajowy pochód z kijkami. Zapisy od godz. 13.00 na Placu Hoffa w Wiśle. Start godz. 15.00. Do przejścia trzy trasy do wyboru – 6 km, 12 km lub 20 km. Po marszu koncert zespołu Gipsy Guitar. Organizatorzy zapewniają wiele nagród i niespodzianek np. dla najstarszego i najmłodszego uczestnika oraz dla najliczniejszej rodziny.

Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego w grach deblowych

1 maja br. o godz. 9.00 na kortach ziemnych w Miejskim Centrum Kultury i Rekreacji w Strumieniu odbędzie się Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego kobiet i mężczyzn w grach deblowych.

500 wycieczka PTTK Ślimoki

PTTK „Beskid Śląski” Oddział w Cieszynie Gminne Koło nr 19 „Ślimoki” ogłasza zbiórkę na Kamiennym 1 maja między 11.00 a 13.00. Wyjazd z Goleszowa godz. 7.44, powrót indywidualnie z Wisły po godz. 15.00.

Dynafit Run Adventure

Akademia Sportu zaprasza do Istebnej na III-etapowy bieg górski. Start godz. 8.00. Miejsce: Kompleks Sportowo – Rekreacyjny w Istebnej Zaolziu. Szczegółowe informacje pod nr tel. 501263300.

2 maja

Skoki narciarskie

LKS „Olimpia” Goleszów zaprasza na Międzynarodowy Konkurs Skoków Narciarskich Dzieci i Młodzieży - „Memoriał im. Leopolda i Władysława Tajnerów” na kompleks skoczni narciarskich do Wisły. Początek zawodów godz. 11.30.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

wyjazd w góry na majówkę jest jak znalazł :) też skorzystaliśmy z takiej formy wypoczynku. co prawda trochę kasy nam zabrakło,ale wzięliśmy darmowy kredyt gotówkowy w getinie. teraz musimy oddać,ale tylko tyle ile pożyczyliśmy, super sprawa!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama