, sobota 25 maja 2024
Rajd Katalonii 2022: Kajetanowicz i Szczepaniak po testach
fot. materiały prasowe Dodaj do Facebook

Rajd Katalonii 2022: Kajetanowicz i Szczepaniak po testach

Już w najbliższy czwartek rusza przedostatnia runda Rajdowych Mistrzostw Świata, Rajd Katalonii. Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak staną do walki z silną konkurencją o niezwykle cenne punkty w kategorii WRC 2. Sezon przechodzi w kluczową fazę walki o mistrzostwo świata, a Polacy cały czas są w grze i przystępują do rywalizacji jako wiceliderzy. Poniżej przesyłamy wypowiedź oraz do wykorzystania nowe materiały z testów w Hiszpanii. 

— Niesamowitego tempa nabiera końcówka tego sezonu. Mam wrażenie, że ledwie wczoraj wróciliśmy z Nowej Zelandii, a już dzisiaj jesteśmy po testach przed Rajdem Katalonii. Za nami dwa intensywne dni poświęcone na szukanie najlepszych ustawień naszej rajdówki. Nie jeździłem po asfalcie prawie pół roku, więc rywalizacja w tym rajdzie będzie na pewno sporym wyzwaniem, ale lubię jeździć nisko ustawionym autem, czuć te wszystkie przeciążenia, prędkość, głębokie cięcia i piach na drodze. Jestem więc pozytywnie nastawiony i wraz z zespołem ORLEN Rally Team gotowy na wszystko, nawet na zmieniającą się pogodę, która może tutaj trochę namieszać. Mamy bardzo mocną klasę, w której wystartuje ponad 30 załóg. Przyjechali w zasadzie wszyscy nasi najwięksi rywale. Wiem doskonale, że nie odpuszczą, ale i my, jak zawsze, na każdym oesie damy z siebie wszystko. Bądźcie z nami! — mówił po testach przed rajdem Kajetan Kajetanowicz, reprezentant ORLEN Rally Team.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama