, środa 19 czerwca 2024
MTB Lutnia Bike Marathon 2016
Do pokonania dystans 39 km po Zamarskach i okolicach fot: fot.zamarski.plDodaj do Facebook

MTB Lutnia Bike Marathon 2016

Już w niedzielę MTB Lutnia Bike Marathon po bezdrożach, drogach polnych i leśnych na terenie wsi Zamarski i okolic.

10 września

Rozpocznij weekend z parkrun Cieszyn!

Parkrun to świetny sposób na aktywne rozpoczęcie weekendu. Biegi parkrun, które wszędzie rozpoczynają się o godzinie 9.00 pozwalają na poranne pokonanie 5km i powrót do domu przed 11.00 zostawiając cały weekend wciąż przed uczestnikami. Zachęcamy do udziału w parkrun i przyłączenia się do społeczności parkrun. Prosimy o wcześniejsze dokonanie rejestracji pod adresem www.parkrun.pl/rejestracja, wydrukowanie nadanego kodu i przyniesienie go ze sobą na bieg. Więcej informacji nt. parkrun Cieszyn dostępnych jest na stronie www.parkrun.pl/cieszyn.

Marszobieg na Czantorię

W sobotę 10 września już po raz 23 odbędzie się marszobieg na Czantorię. Start nastąpi o godz. 10.00 z ustrońskiego Rynku. Trasa długości około 9,5 km prowadzi ulicą 9 Listopada, Spacerową, Jelenica następnie przez pole biwakowe pod Małą Czantorią, wreszcie żółtym i czarnym szlakiem turystycznym do szczytu Czantorii Wielkiej. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów od godz. 8.30 do 9.45 w Biurze Zawodów na Rynku w Ustroniu. Wyznaczony jest jednak limit uczestników. W marszobiegu wystartuje tylko 100 zawodników, liczy się kolejność zgłoszeń. Szczegóły na www.ustron.pl

11 września

Lutnia Bike Marathon

W niedzielę 11 września odbędzie się kolejny wyścig MTB Lutnia Bike Marathon po bezdrożach, drogach polnych i leśnych na terenie wsi Zamarski i okolic. Do pokonania dystans dla mężczyzn 39 km (trzy pętle), dla kobiet 13 km (jedna pętla) po trawiastych, szutrowych i asfaltowych nawierzchniach. Rejestracja w biurze zawodów od 9.00 do 12.30. Wyścig główny rozpocznie się o godz 13.00. Mogą w nim wystartować zawodnicy i zawodniczki, którzy ukończyli 16 lat. Wyścig młodzieżowy o godz. 12.00 poprzedzi start główny.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama