, niedziela 21 kwietnia 2024
Kacper Sztuka dominuje w Formula Winter Series!
Kacper Sztuka fot: Źródło: https://kacpersztuka-racing.comDodaj do Facebook

Kacper Sztuka dominuje w Formula Winter Series!

W poprzedni weekend odbyły się dwa wyścigi Formula Winter Series w Jerez, w których 17-letni zawodnik z Cieszyna, Kacper Sztuka, dwukrotnie zdobył pierwsze miejsce. Młody sportowiec w klasyfikacji generalnej cyklu znalazł się na prowadzeniu.

Formuła Winter Series to nowa seria wyścigowa, której pierwszy sezon odbywa się na 4 hiszpańskich torach.Trzecia runda odbędzie się na torze Navarra pomiędzy 3 a 5 marca, a finał w Barcelonie 10 - 12 marca.

Ostatnie dwa zwycięstwa to jednak nie jedyne jakie Sztuka dotychczas wywalczył. Wśród osiągnięć z ubiegłego sezonu znajduje się między innymi zwycięstwo we włoskim F4. Kierowca coraz bardziej zbliża się do upragnionego startu w wyścigach Formuły 3, jednak pod koniec ubiegłego roku sam przyznał, że nie ma budżetu na starty w sezonie 2023.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama