, sobota 2 lipca 2022
Handball Club Banik Karviná walczy o mistrzostwo!
Handball Club Banik Karviná teraz walczy o swój 14. tytuł mistrza w Finalach Ekstraklasy z Talentem Plzen (Pilsno) fot: arch. klubu



Dodaj do Facebook

Handball Club Banik Karviná walczy o mistrzostwo!

REDAKCJA
Handball Club Banik Karviná walczy o mistrzostwo!

Handball Club Banik Karviná je jedním z nejslavnějších českých házenkářských klubů. Byl založen již v roce 1955 a prakticky ihned po svém založení se dostal do české špičky. Klub je třináctinásobným mistrem své země, dvakrát mistrem Československa (v letech 1968 a 1972) a jedenáctkrát mistrem Česka (v letech 2000-2002 a 2004-2010). Poslední titul získal klub v roce 2018. Klub za dobu své existence vychoval řadu reprezentantů Česka. V posledním desetiletí odehrál Baník Karviná také několik sezón v Lize mistrů a evropských pohárech. Nyní bojuje o svůj 14 titul Mistra ve Finále extraligy proti Talentu Plzeň. Stav serie je 1:1.  Již tuto sobotu 21.5.2022 od 17.30 Vás zveme ke  3 finálovému utkání. Vítězství v tomto utkání příblíží jeden z týmu k tolik touženému titulu MISTRA ČR (hraje se na 3 vítězná utkání) A proto potřebujeme všechny fanoušky aby podpořili BANÍK k tolik potřebnému vítězství.  … JSME BANÍK!

Handball Club Banik Karviná to jeden z najsłynniejszych czeskich klubów piłkarskich. Został założony już w 1955 roku i praktycznie natychmiast po założeniu trafił do czeskiej czołówki. Jest trzynastoletnim mistrzem kraju, dwukrotnym mistrzem Czechosłowacji (1968 i 1972) i jedenastokrotnym mistrzem Czech (2000-2002 i 2004-2010). Ostatni tytuł zdobył klub w 2018 roku. Klub wychował wielu reprezentantów Czech. W ostatniej dekadzie BANIK (Górnik) zagrał też kilka sezonów w Lidze Mistrzów i europejskich pucharach.

Teraz walczy o swój 14. tytuł mistrza w Finalach Ekstraklasy z Talentem Plzen (Pilsno). Stan serii jest 1:1

 

Już w tę sobotę 21.05.2022 o 17.30 zapraszamy Was do 3 finałów. Zwycięstwo w tym spotkaniu przybliży jeden z zespołów do tak upragnionego tytułu MISTRZA ČR (gra się na 3 wygrane)

 

I dlatego potrzebujemy wszystkich kibiców, by wesprzeć BANIK do tak potrzebnego im zwycięstwa. Kibicujmy, trzymajmy kciuki, siądźmy na trybunach.

   


... JESTEŚMY BANIK!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama