, wtorek 30 kwietnia 2024
Cieszyniacy na podium podczas „Swedish Open” WKF 2017
Czterech zawodników cieszyńskiego klubu wróciło z medalami. fot: mat.pras.

mat.pras.

Sześciosobowa reprezentacja Klubu Sportowego SHINDO wzięła udział w prestiżowym Turnieju Karate Olimpijskiego „Swedish Open” WKF 2017. Czterech zawodników cieszyńskiego klubu wróciło z medalami.

Turniej Karate Olimpijskiego „Swedish Open” WKF 2017, rozegrany został w dniach 4-5 marca w Malmo. W zawodach łącznie wystartowało 490 zawodników z 77 klubów z 14 państw. Warto zauważyć, że reprezentanci cieszyńskiego Klubu Sportowego „Shindo” byli jedynymi reprezentantami kraju.

Zawodnicy KS SHINDO wywalczyli:

- Mateusz Cieślar złoto Kumite indywidualne juniorów -76kg;
- Piotr Szymala złoto Kata indywidaulne seniorów U-40;
- Patrycja Kądziałka srebro Kata indywidualne juniorek;
- Klaudia Szymańska brąz Kumite indywidualne seniorek +76 kg.

Klub Sportowy „SHINDO” zajął 8. miejsce w klasyfikacji medalowej. Zawodnikom gratulujemy zdobytych medali!

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie

Za postawę i wyniki należą się karatekom słowa uznania, ale za znajomość naszych barw narodowych już nie.
Na fladze państwowej oraz jej wizerunkach nie należy umieszczać żadnych napisów ani grafik.
Najgorsze jest to badziewie udające nasze barwy narodowe z prawej strony zdjęcia. Ta flaga zakupiona została zapewne w jakiś niemieckim lub francuskim markecie i była chyba sprowadzona z Chin.
Godło nie może zachodzić na barwę czerwoną!!!