, czwartek 20 czerwca 2024
Beskid Skoczów mistrzem okręgówki
W minioną sobotę zakończyły się rozgrywki Bielskiej Ligi Okręgowej. Znakomity wynik osiągnęła I drużyna seniorów Beskidu Skoczów, zapewniając sobie pozycję na samym szczycie tabeli.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Beskid Skoczów mistrzem okręgówki

DR
W minioną sobotę zakończyły się rozgrywki Bielskiej Ligi Okręgowej. Znakomity wynik osiągnęła I drużyna seniorów Beskidu Skoczów, zapewniając sobie pozycję na samym szczycie tabeli. Tym samym przypieczętowali oni swój awans do IV ligi.

Beskid Skoczów rozegrał w zwycięskim sezonie 34 spotkania – 26 z nich zakończyło się zwycięstwem, 5 – remisem, a tylko 3 – porażką. Drużyna po raz pierwszy w historii klubu zdobyła w różnych rozgrywkach 102 bramki i straciła ich tylko 25. Najlepszy strzelec Beskidu Marcin Jaworzyn, uplasował się na 4. miejscu w klasyfikacji najlepszych strzelców. Na swoim koncie w minionym sezonie zapisał 24 bramki. Ale Beskid w tej edycji posiadał nie tylko najlepszy atak, korzystny bilans oznacza, że również mógł pochwalić się niezawodną obroną.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w rozgrywkach IV ligi!

Oto nazwiska świeżo upieczonego mistrza!
Na zdjęciu powyżej:
Górny rząd od lewej: Rafał Michalak (kierownik), Wojciech Padło, Wojciech Struś, Łukasz Zaremski, Roman Nalepa, Konrad Krucek, Marcin Jaworzyn, Cezary Ferfecki, Michał Szczyrba, Kamil Sornat (trener), Mateusz Feruga (trener bramkarzy).
Dolny rząd od lewej: Daniel Smagło, Kamil Kotrys, Kamil Janik, Michał Padło, Dawid Jaworski, Konrad Chrapek, Mieczysław Sikora, Jan Gawlas, Adam Labzik, Adrian Borkała.
Nieobecni: Krzysztof Surawski , Szymon Bezeg , Daniel Greń, Andrzej Siekierka

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jesteśmy zwycięzcami - mój przyjacielu
I będziemy dalej walczyć, do samego końca
Jesteśmy zwycięzcami
Jesteśmy zwycięzcami
Nie ma czasu dla przegranych
Gdyż jesteśmy mistrzami .......

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama