, poniedziałek 8 sierpnia 2022
39. Rajd Cieszyńska Barbórka - utrudnieniu w ruchu
Całkowita długość odcinków specjalnych to 79 km, natomiast tras dojazdowych wynosi 106 km.  fot: KPP CIESZYNDodaj do Facebook

39. Rajd Cieszyńska Barbórka - utrudnieniu w ruchu

SM
Ponad 40 policjantów oraz siły porządkowe organizatora imprezy w liczbie ponad 300 osób będzie czuwać nad bezpieczeństwem uczestników rajdu na drogach dojazdowych i na trasie odcinków specjalnych, które znajdują się na mapie 39. Rajdu Cieszyńskiej Barbórki. W zależności od przebiegu impreza spowoduje utrudnienia w ruchu w godz. 7.30 do godz. 16.30.

Odcinki specjalne Rajdu Cieszyńskiej Barbórki w Lesznej i Goleszowie będą pokonywane będą trzykrotnie, a w Puńcowie tylko jeden raz. Start i meta rajdu na Rynku w Cieszynie. Całkowita długość odcinków specjalnych to 79 km, natomiast tras dojazdowych wynosi 106 km.

Poszczególne odcinki specjalne rajdu zamknięte będą w następujących godzinach:

 • Odcinek Specjalny 1 - Puńców
 • Czas zamknięcia dróg: 7.30 - 10.00

  Drogi wyłączone z ruchu:

  ul. Cieszyńska, ul. Długa, ul. Dębowa, ul. Skowronków (ograniczenia w ruchu na ul. Puńcowska ponieważ jest to droga ewakuacyjna E-1), ul. Cieszyńska, ul. Kręta, ul. Spacerowa, ul. Polna, ul. Rolnicza, ul. Cieszyńska, ul. Spacerowa, (na skrzyżowaniu jest droga ewakuacyjna E-2) ul. Zamkowa, ul. Targoniny, ul. Lipowa, ul. Ks.K.Kulisza, ul. Górna, ul. Dębowa.

 • Odcinek Specjalny 2/4/6 - Leszna
 • Czas zamknięcia dróg: 8.05, 10.37 i 13.10.

  Drogi wyłączone z ruchu:

  ul. Spacerowa, ul. Kropiowicka, ul. Słoneczna, ul. Główna (ograniczenia w ruchu na drodze powiatowej 2611S. - droga E-1), przy PKS droga gminna przez przełęcz pod Tułem, droga powiatowa 2612S do końcowego przystanku PKS Cisownica Pod Tułem, od Pętli droga powiatowa (nazwa Cisownica do nr 28, nr 380), Cisownica Wędoły nr 27, ul Pazuchy, Cisownica Las na drogę powiatową aż do Cisownica Bloki, od nr 49 do tartaku, przed OSP Cisownica w lewo tą drogą do mety stop,meta stop przy domu nr 206 znajdującego się po prawej i nr 465 po lewej.

 • Odcinek Specjalny 3/5/7 - Goleszów
 • Czas zamknięcia dróg: 8.35, 11.10, 13.45.

  Drogi wyłączone z ruchu:

  ul. Szkolna, ul. Lotnicza, ul. Wierzbowa, ul. Krzywa, ul. Żniwna, ul. Lotnicza, ul. Żniwna, ul. Pod Chełmem, (ograniczenia w ruchu - droga ewakuacyjna E-2), Godziszów, Kisielów ul. Wiejska, Bładnice D., ul. Rozdroże, (ograniczenia w ruchu - droga ewakuacyjna E-3), ul. Morawiny, Międzyświeć ul. Promykowa, ul. Rogowa.

  Organizatorzy rajdu - Automobilklub Cieszyński - zastrzegają, że odcinki specjalne w Lesznej oraz Goleszowie mogą zostać zamknięte aż do końca wyścigu. Wtedy nie będzie przerw. Uzależnione jest to od prawidłowego przebiegu rajdu według harmonogramu i możliwości przeprowadzenia przerwy na co najmniej 30 minut. Wtedy wszyscy użytkownicy mogliby poruszać się po drogach, aż do ponownego zamknięcia.

  Szczegółowe mapy dotyczące przebiegu rajdu dostępne są na stronie Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

  Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

  Cała trase rajdu można znaleźć tutaj: http://rallyfan.pl/rajd/CieszynskaBarborka/trasa#map

  Dodaj komentarz

  Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

  Więcej informacji na temat formatowania

  Image CAPTCHA
  Wpisz znaki widoczne na obrazku.
  reklama
  reklama