, niedziela 19 maja 2024
Chybie: Przed II turą wyborów 
a fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Chybie: Przed II turą wyborów 

JAKUB MARCJASZ
Obecna wójt Elżbieta Dubiańska-Przemyk oraz radny poprzedniej kadencji Janusz Żydek spotkają się w drugiej turze wyborów na wójta gminy Chybie. W pierwszej turze uzyskali poparcie, odpowiednio 45,80 oraz 35 proc. Pokonali trzeciego w walce Mirosława Wardasa, który zdobył 19,20 proc. głosów.
- To dobry prognostyk - tak swój wynik z pierwszej tury ocenia Janusz Żydek. Ze spokojem na niedzielne rozstrzygnięcia oczekuje też Elżbieta Dubiańska-Przemyk. - Poczekajmy na wyniki. To ludzie zdecydują, czy obdarzyć mnie ponownie zaufaniem. Sama jestem ciekawa - mówi.

Zarówno ona jak i jej konkurent na ostatnie godziny kampanii nie planują już żadnych większych wydarzeń. - To co miałam do powiedzenia, powiedziałam. Informacje można też znaleźć na moich plakatach i w ulotkach - mówi obecna wójt. - Wysłałem list do mieszkańców, aby każdy mógł poznać moje zdanie w kwestii zmiany gminy. Rozmawiam też z ludźmi spotkanymi na ulicy - mówi o kampanii przed drugą turą Janusz Żydek.

Kontynuacja rozpoczętych już inwestycji to główny cel jaki stawia przed sobą obecna wójt jeśli zwycięży ponownie. - Dokończenie budowy oczyszczalni i kanalizacji ścieków, programu ograniczenia emisji zanieczyszczeń, dalsza zmiana planu zagospodarowania przestrzennego, czuwanie nad modernizacją sieci kolejowej - wylicza Elżbieta Dubiańska-Przemyk. Janusz Żydek pytany o priorytety mówi: - Przede wszystkim chciałbym, aby urząd był bardziej otwarty na sprawy mieszkańców. Jednym z najważniejszych celów będzie zwiększenie ilości środków pochodzących ze funduszy europejskich. Chcę kontynuować też to co już udało się zrobić:  rozbudowę kanalizacji, remonty dróg.

O tym, który z programów bardziej przekonał mieszkańców dowiemy się już w niedzielę.
Komentarze: (62)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

zagłosuję na Pana Żydka - w Chybiu nic się nie dzieje a obecna wójt nie spełniła oczekiwań!!!

....Przed Sądem Okręgowym w Katowicach na wniosek prokuratora Oddziału IPN w Katowicach wszczęto postępowanie celem wyjaśnienia wątpliwości co do treści złożonego oświadczenia lustracyjnego. Jestem przekonana, że wynik standardowej w takich przypadkach procedury postępowania lustracyjnego całkowicie oczyści mnie z zarzutu domniemanej współpracy ze Służbami Bezpieczeństwa. Ze względu na toczące się postępowanie oraz w kontekście czasu i miejsca publikowanych komentarzy - niniejsze oświadczenie zamieszczam wyłącznie jako odpowiedź na próby zdyskredytowania mojej osoby w oczach opinii publicznej przed ponownym głosowaniem w wyborach Wójta Gminy Chybie.

Oddziałowe Biuro Lustracyjne w Katowicach skierowało do Sądu Okręgowego w Katowicach wniosek o wszczęcie postępowania lustracyjnego wobec wójta gminy Chybie Elżbiety Dubiańskiej-Przemyk oraz o wydanie przez sąd orzeczenia stwierdzającego, że złożyła ona niezgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne.

Elżbieta Dubiańska-Przemyk w oświadczeniu lustracyjnym z dnia 27.12.2007 r. wskazała, że nie pracowała, nie pełniła służby i nie była współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu ustawy.

W ocenie prokuratora materiał dowodowy zebrany w ramach przygotowania postępowania lustracyjnego wykazał, że Elżbieta Dubiańska-Przemyk, pracując w Wojewódzkim Przedsiębiorstwie Handlu Wewnętrznego w Bielsku-Białej na stanowisku Kierownika Organizacji i Techniki Handlu, była w okresie od kwietnia 1982 r. do lutego 1983 r. współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa.

Elzbieta Dubiańska-Przemyk w swoich wyjaśnieniach zaprzeczyła współpracy z SB, choć przyznała, iż kilka razy odwiedził ją w miejscu pracy funkcjonariusz, o którym wiedziała, że jest tzw „opiekunem” WPHW w Bielsku-Białej z ramienia SB, i wypytywał ją między innymi o funkcjonowanie placówek handlowych. Oświadczyła, że nie prowadziła z tym funkcjonariuszem rozmów na tematy polityczne ani na takie tematy, które mogłyby komukolwiek zaszkodzić.

Katowice, dnia 17 sierpnia 2010 r.

esbeki zbierali wyłącznie informacje, które absolutnie nikomu nie szkodziły. Tacy byli rycerscy.

Jak Pani wójt taka niewinna to dlaczego skłamała w oświadczeniu??? Przecież każdy może sobie to sprawdzić. Wielu wiedziało o tym już dużo dużo wcześniej, a mimo to honorowo milczeli...

pytania do forum.
Czy to prawda że J. Żydek to:
1. wielokrotny rozwodnik
2. członek sld
3. jest wyznania luterańskiego
4. nie interesuje się własnymi dziećmi
5. jest poważnie zadłużony
Jeżeli powyższe pytania znajdą pozytywną odpowiedz uważam iż jest idealnym kandydatem, mógłby nosić przydomek Janusz Wesoły

A może by tak zastanowić się kto co może dla Chybia zrobić a nie prywatnego życia się czepiać????? Bo rodzina pani wójt do idealnych nie należy. Jeszcze mohery będziecie sobie chwalić jak Żydek wygra!!!

Jeżeli nazwisko coś znaczy nie powinno się go zmieniać, jeżeli natomiast nic nie znaczy to zmiana nazwiska nie ma sensu.

czemu na ulotkach i plakatach Żydek jest bez okularów i w ogóle korzystniej wygląda niż w rzeczywistości patrz. zdjęcie w tekście, czyżby oszukiwał ludzi

ciągle brak odpowiedzi na pytania a jeżeli oszukuje własną żonę i dzieci !!!! to będzie to samo robił w gminie, brawo Janusz Wesoły na Wójta

Nie można odnosić się z szacunkiem do naszego prawa.
Zgodnie z duchem ustawy lustracyjnej najcięższym grzechem okazuje się być kłamstwo. O wiele cięższym niż donoszenie na ludzi przez wynagradzanych kapusi, prześladowanie opozycjonistów przez esbeków, niszczenie życia ich i ich rodzin. Ten, kto skłamał w sprawie swej agenturalnej przeszłości może być pozbawiony stanowiska. Ten natomiast, kto się do swej agenturalnej przeszłości jawnie przyznaje, a może nawet nią szczyci zachowuje wszelkie publiczne prawa.

a ofiary dalej są TŁAMSZONE ! Hańba dla RP !

albo komuna rządzi dalej !

?

?

Drogi morfeuszu. Żyjesz w jakimś Pisowskim Matrixie i coś ci się odkleiło po pokrywką. Próbujesz coś udowodnić bez żadnego argumentu zadając głupie pytania ale nic to nie daje. Zlustruj kontrkandydata i jego domowników bo też coś na ten temat można napisać. Nic dobrego to nie da.
Ja wiem, ty wiesz i reszta też wie. Uwierz mi i weź czerwoną pigułkę.

Who's win? Być może wygra pani Ela. Założę się jednak że gdy uzyska mniej głosów to wygra pan Janusz. Większa liczba głosów da panu Januszowi niezbędne minimum do objęcia stanowiska wójta,warunkiem tego musi być jednak aby wyborcy oddali mniej głosów na panią Elę. Jakkolwiek by nie liczyć zwycięzca zostanie wyłoniony z tej dwójki,gdyż jak przewiduje ordynacja wyborcza,z dwóch kandydatów wygrywa ten kto otrzyma więcej głosów

Jeżeli chcesz wiedzieć to są okulary do codziennego używania, czytania, jazdy samochodem, korzystania z komputera itp
Zamiast okularów można też używać soczewek, jak komu wygodnie.
Widać w Chybiu trzeba zmian także w szkołach, tam też coś szwankuje...

skąd sie urwałeś? właśnie popatrzyłam na ulotkę i J.Żydek ma okulary na zdjęciu

do neo udziel mi proszę odpowiedzi ponieważ uważam że kiwanie własnej rodziny to dobra przesłanka do objęcia urzędu

Neo ma prostą konstrukcję umysłu. Co nie po jego myśli to pisowskie. Klasyka Niesioła. Szkoda czasu na dyskusję z nim.

drogi morfeuszu. Miałeś wziąć czerwoną pigułkę, a nie niebieską! Tak to z wami niestety jest. Ostrzegałem cię, ale nie nie zrozumiałeś. Uważaj bo Smith moze zapukać do twoich drzwi. Obrażanie kogoś, tym bardziej w kontekście rodziny czy wiary, to tylko wasza domena. Żałosne

Kłania się katolicka hipokryzja!!!! Lepiej tkwić w "chorej" rodzinie, gdzie się pije, bije, wyzywa albo jeszcze gorsze rzeczy wyczynia, a w niedzielę razem do kościoła chodzić!!! Bo co ludzie powiedzą??? Niektórzy mają jednak odwagę i chcą żyć lepiej i szczęśliwiej. A swoją drogą - znam córki Pana Janusza i są bardzo szczęśliwe. Jedna nawet przeniosła się do taty i z nim mieszka.

Dajcie już spokój z tą prywatą. Tylko zazdrośnicy i zawistnicy mogą się czepiać cudzego życia. Porządni obywatele interesują się jedynie merytoryczną stroną i konkretnymi zamierzeniami a potem pilnują czy obietnice zostaną wykonane. Tyle!!!

Strach przed bojówkami PO opanował wszystkie media. Żadnych komentarzy na temat senatora? Przecież taśmy Beger to mały pikuś w porównaniu z taśmami z senatorem Ludwiczukiem. Chamstwo opanowało już całkowicie Polskę? Prześcignęliśmy w cenzurze Białoruś i dążymy dalej? Dresiarze Tuska spod pałacu prezydenta rządzą umysłami?

do neo zadałem tylko pytanie o stan cywilny i wyznanie nie oceniłem a nawet pochwaliłem coę kolega przewrażliwiony

Padają tu pytania o życie prywatne Pana Żydka według mnie uzasadnione bo od odpowiedzi na nie zależy wiarygodność tego kandydata, dlatego apeluję do Pan Żydka który napewno czyta te wpisy niech udzieli odpowiedzi i będzie gotowy do dyskusji to jest prawdziwe otwarcie się na wyborców w czasie kampani

Dyskutować to można na temat spraw ważnych dla gminy a nie na temat swojego życia prywatnego. Nikt nie ma obowiązku tłumaczyć się z tego. Każdy ma prawo do własnej prywatności i swoich spraw. Uszanujmy to!!!

Nie każdy musi akurat robić w polityce. Można dużo zrobić dla Cieszyna i jego mieszkańców poza ratuszem (np. fundacja) jeżeli ktoś nie szuka rozgłosu, a wyżej ceni swoją prywatność niż fotel samorządowca.

czytając te twoje wypociny to przypomina mi to rozmowy dwóch plotkarek na targu w skoczowie.Napewno morfeusz jesteś "sprawiedliwym" bo tak tobie się wydaje,ale zazwyczaj tacy to są straszne chachary.Z pytań o religie wynika,że należysz do ultra...masz fobie i uprzedzenia.Pytania twoje mają na celu zdyskredytowania Janusza w oczach innych według twoich chorobliwych uprzedzeń.Ty nie chcesz się cokolwiek dowiedzieć o kandydacie, bo już wszystko wiesz.Bo uważasz,że Jesteś sędzią i zarazem wykowawcą wyroku, ot. tak święta inkwizycja.Mam na 100% pewność,że wiem kim jesteś, i zżera cię zazdrość,i bardzo słaba samoocena swojej osoby.Jeżeli jesteś taki odważny i prawy to napisz kim jesteś,chętnie ocenimy ten wzorzec.Najpierw drogi morfeuszu w życiu jest najważniejsza sprawiedliwość a dużo póżniej prawo.Bo sprawiedliwości jest ciągle mało i trudno ją zrealizować.Morfeuszu,morfeuszu zejdż z tej złej drogi prowadzĄCEJ DO NIKĄD.

nie rozumiem was morfeusz postawił pytania szczęśliwe czy nie ocena należy do każdego z nas ale najpierw należy udzielić odpowiedzi a tu sam fakt zadania pytań budzi agresję pozatym jeżeli możemy rostrząsać problemy lustracyjne pani wójt to dlaczego nie możemy zastanowić się nad problemami jej konkurenta

Ja pamiętam czasy gomółki i gierka. Jestem wrogiem komuny i ich agentów morderców, ale wierzcie mi, że lepiej sobie radzili z zimą a były nawet większe.
Śnieg pamiętam do rzeki wywoziło się samochodami i wozami. Teraz makabra. Podobno technika do przodu, sprzęt nieporównywalny ale rządzący jak za króla świeczka. Gazy wybuchają, rury pękają, ulice zasypane, miasta pozalewane, tak źle nigdy w Polsce nie było jak teraz za rządów POmiotów i komuchów z SLD

Za rządów PiS czoś takiego jak nagły atak zimy było wykluczone. Śnieg i mróz byliby ukarani z najwyższą surowością jako agenci komunistyczni, nikt więcej przez śnieg i mróz życia pozbawieni by nie byli. Prezes Jaroslaw zabroniłby opadów śniegu

Wiecie co zróbcie, idźcie w niedzielę i oddajcie głos na kandydata którego popieracie a wtedy będziecie mieć wpływ na jego wybór. Co z tego, że popiszecie i zniechęcicie innych do głosowanioa za lub przeciw Pani Eli Czy P. Januszowi, jak sami ich nie poprzecie. A co jak inni zdecydują za was?

Osobiście uważam, że obaj kondydaci są na swoją miarę dobrzy bo po pierwsze otrzymali najwyższe wyniki,a po drugie bo coś już dla nas zrobili, co zresztą ludzie docenili oddając na nich tyle głosów. To absolutne ich sukcesy. Reszta należy do nas wszystkich w niedzielny dzień. W tej rundzie nie ma przegranych bo któraś z tych osób musi niestety odpaść. Należy im pogratulować pierwszych wyników i zyczyć kolejnych sukcesów. Jeżeli pani Ela zostanie wójtem to Pan Janusz będzie nas reprezentował w powiecie i ci dwaj napewno sie dogadają bo przecież do tej pory współpracowali. Zaznaczam Ci dwaj kandydaci. Patrząc na czteroletnie informacje z Nowej Formacji oboje byli dobrzy!

Po co szukać plotek na tych kandydatów. Przecież mieszkacie "na wsi" a tu wszyscy wszystko wedzą! Wszyscy tu wiedzą, że Pani Ela chodzi ze swoją rodziną do kościoła w Chybiu i jest wyznania Rzymskokatolickiego, a P. Janusz do kościoła Ewangelickiego w Drogomyślu bo tam go widują zawsze z córkami. I to nie ma żadnego znaczenia. Poniżanie kogoś za wyznanie jest chwytem....(brak słów)!!!! Wszyscy wszystko o wszystkich wiemy, więc chyba już nie jest tajemnicą, że w tej kamapnii zaczęto wykorzystywać jego wyznanie przeciwko niemu, zresztą nie tylko to! Wysuwając naoczne wnioski możemy mówić o negatywnej kamapnii P. Eli lub osób z nią związanych, czego być może ona sama nie chce. Zresztą dobry wójt czy dobry radny chce wygrać honorowo.Dziwi mnie jeszcze jedno, że sami kandydaci na siebie nic nie mówią i czekają spokojnie na wynik, więc skąd to wszystko. Nie chce bronić tutaj nikogo, ale popatrzmy na prof. Buzka czy staroste cieszyńskiego - obaj wyznania ewangelickiego, a jacy dobrzy może więc i teraz tak będzie?! Myślę, że takich przypadków jest wiele. Skoro już wszyscy o wszystkich wiemy to wschłuchajmy się w to jak zareagowali na ten fakt nasi mieszkańcy. Otóż sąsiedzi Pana Janusza mówią, że ten człowiek mimo iż nie jest katolikiem to zawsze przyjmuje z córkami naszych proboszczów z kolędą, dogaduje się z sąsiadami kto w tym roku robi kolacje, odwozi gdyż to właśnie u niego czy sąsiada z drugiej linii zawsze kończy się kolęda i do tego nasi farorze siedzą u niego najdłużej itd. Podobno jego ojciec był wyznznia rzymskokatolickiego. Do tego dochodzi oburzenie Zoborzan, którzy słysząc to zaczęli protestować "przecież to jedyny radny..który pomógł wybudować przejście dla pieszych przy kościele w Zaborzu, załatwił sponsora na znaki i to te kolorowe, więc co tu ma za znaczenie jakiego jest wyznania-ważne że wierzy w Boga, jak tak można" Podobne oburzenie pojawiło się w samym Chybiu bo przejścia przy tym kościele także oznakował. Wierząc innym podobno był jednym z nielicznych, który skorzystał z zaproszenia na pielgrzymkę samorządowców do Częstochowy, jakoś naszych radnych katololików za dużo tam nie było. Więc po co przyjmujemy taki czy inny stosunek do kandydatów. Ważne że oboje są ludźmi wirzącymi. Po co pytania, wystarczy poplotkować w innym wymiarze i miejscu, nikogo nie obrażając!

Musze też stanąć w obronie P. Eli. Wysuwanie niewyjaśnionej jeszcze kwestii rzekomej współpracy ze służbami...jest nie na miejscu. To były inne czasy i jeśli nikt nie został skrzywdzony to nie potępiajmy takiego kandydata. Nasuwa się jedynie merytoryczne pytanie co będzie w przypadku, kiedy Pani Ela zostanie wybrana wójtem na kolejną kadencję i co się stanie kiedy wynik będzie dla niej np.niekorzystny? Mam jednak nadzieję, że będzie dobrze i będzie się umiała znależć w tej sytuacji.

Nie przypisujmy na siłę przynależności do partii, jednemu czy drugiemu kandydatowi, zwłaszcza do SLD - po to by kogoś przyrównać do dawnych czasów czy partii kiedyś rządzącej. Przecież to młody człowiek! Przypisywanie P. Eli tu, a P.Janusza tam jest złośliwe.Przecież policjant nie może być członkiem żadnej partii i każdy dziś o tym wie. Jest literatura, internet, wystarczy wpisać odpowiedni wątek i mamy odpowiedź na nurtujące nas pytania! Głosowaliśmy na radnych powiatowych i wiemy że to jest sztuczne nabijanie list różnymi kandydatami byleby ją zapełnić. Stąd też ludzie z partii i nie partii na takich listach.

Drodzy internauci wyrabianie sobie niewłaściwego stosunku do pensji i emerytury wójta i czy zadłużenia drugiego kandydata jest chore. Pierwsze się należy bo nikt tego nigdzie nie robi za darmo. Sami pracujemy i pobieramy wynagrodzenie - chyba że temu zaprzeczycie i przekonacie mnie iż przekazujecie wszystkie zarobki na instytucje charytatywne? Poza tym po co o tym pisać skoro mozna to znaleźć na stronie BIP. Zarobki wójta czy radnych są tam jasno podane i to nie powinno budzić w nas żadnej wątpliwości. Zadłużenie P. Janusza który wpisał wysokość kredytu hipotecznego na dom tym bardziej. Kto dzisiaj nie ma zadłużenia?! Zresztą kto bogatemu zabroni brać kredyt. Dla jednego każdy kredyt będzie wielki, jeżeli jeszcze dodamy do tego jego zerowy majątek to trudno sie dziwić, że przeraża go hipoteka u człowieka, który ma chyba jeden z najładnijszych domków w naszym rejonie. Wszyscy mówią, że jest pracowity, dużo się przy nim napracował to go ma. Do ctego jest podobno bardzo skromna osobą. Wszyscy możemy pójść podobnym śladem. Podobne zasługi i cechy charakteru ma P. Ela, więc myślę że powinniśmy ich oceniać pod kątem spraw gminy czy państwowych.

Czepianie się rodzin juz nieraz przerabialiśmy, P. Ela ma męża i syna, a P. Janusz jest rozwiedziony i wychowuje dwie córki, które z nim mieszkają. I to chyba wszyscy już wiemy i nie jest to żadną tajemnicą, ponieważ są osobami publicznymi i narażonymi na tzw. lustro. Działał w trójkach klasowych szkół, przygotowywał studniówkę swojej córki w jednej ze szkół do której uczęszczają także nasze dzieci, więc wiedza na ten temat jest nam wszystkim znana. Wystarczy to sprawdzić i macie odpowiedź czy też zaprzeczenie braku zaintersowania dziećmi. Po co ta agresja i chęć poniżenia kandydatów? Nie sądźmy kogoś tak, jak sami nie chcielibyśmy być sądzeni. Mozna by się było przychylić do jednego wątku podanego przez z tutejszych internautów, który zachęca do przedstawienia się osoby, która bez przerwy atakuje kandydatów by sama spotkała się z prawdziwa oceną przez innych.
Kończąc swoją wypowiedź nasuwa mi się tylko jedno. Trzeba zrobić wszystko by nie skłócić tych dwóch kandydatów do siebie bo z tego co wiem bardzo się szanują. Wybory wyborami, emocje i wrażenia znikną, a zycie będzie się toczyć dalej. Nie ma ludzi niezastapionych, nie oni to znajdzie sie inny kandydat na wójta,a my póki co wybierajmy teraz jednego z nich.

dziękuję bezstronnemu za odpowiedzi i z grubsza sensowne uwagi.
Tak więc mamy jasność
Pytania postawione w moim wpisie mają pozytywną odpowiedz i wyborcy mają to prawo wiedzieć aby dokonać wyboru

Brawo "bezstronny"!!!!!! Po co skłócać kandydatów, kiedy oboje są wobec siebie w porządku i walczą honorowo??? A o życiu prywatnym i rodzinach obu kandydatów wszyscy wiedzą dużo bo to wieś przecież - ale po co chwyty poniżej pasa. Niech wygra lepszy i tyle!!! Powodzenia dla obojga kandydatów!!!!!!

morfeuszu,morfeuszu wzywam ciebie abyś więcej nie szedł tą drogą,która prowadzi do n ikąd....pomimo,że posiadasz taką wielką... wiedzę na temat kandydata to dlaczego nie wypowiadasz się uczciwie jak to robią inni,lecz stosujesz metody z filmu plebania,wymyśl coś uczciwego cieszyńskiego,rozsądnego,budującego,nie jątrzącego,chrześcijańskiego a wtedy wszyscy powiedzą,że morfeusz ma dobre zamiary i dba o naszą gminę.Zyczę ci morfeuszu uspokojenia,chęci do pracy i to społecznej i nie szukać u kogoś łyżeczką do herbaty brudu w jego życiu zapominając często,że u siebie byłaby potrzebna duża łopata....

po uzyskaniu odpowiedzi wątek uważam za zakończony interpretacji może sobie dokonać każdy sam a na marginesie co to są metody z filmu plebania

Jestem bardzo mile zaskoczony wypowiedzią bezstronnego i przyłączam sie do niego w stu procentach! Dobrze że mamy takich mądrych ludzi w naszym żabim kraju, którzy potrafią odważnie zapanować nad taką sytuacją. Wszystkie komentarze uważam za mądrą radę i polecam każdemu. Te negatywne komentarze pachną wyłącznie stronniczością w kierunku obecnego wójta a tak nie można. Byłem za obecną wójt, ale zmianiłem zdanie i zagłosuję na drugiego kandydata!!!!!!!!!!!!!!!

swoją ,drogą tak to czytam i ciekawe czy w Chybiu wybiorą na wójta ewangelika było by bardzo fajnie może nareszcie gmina zaczęła by zmieniać się na lepsze

Swoja drogą Pani Elu, tak sie nie robi :-(((((. Może wartało by popatrzeć czasem na swoje podwórko co nie. Coś jeszcze, moja babcia chodzi na chór tu u nas i należy do wiadomej akcji.. i przytocze wam jej słowa" Boże tak pisać o tak dobrym człowieku, jestem po chorobie ele musimy iść całą rodzina do głosowania i oddać na niego głos". I pójdziemy. Miałem głosować inaczej ale po przestudiowaniu kampani tego gościa i popatrzeniu na słabą kampanię tych drugich mogę powiedzieć jedno pełen profesjonalizm i zdecydowanie najlepsza kampania. Myslę, że jeżeli ktoś potrafi zorganizować kampanie na takim poziomie to napewno przyda się nam w gminie. Oddam na niego głos. Życze powodzenia każdemu kto kandudyje naśląsku Cieszyńskim.

Lecz pamiętaj..., naprawdę nie dzieje się ... nic... i nie stanie się ... nic... aż do końca...

konkurenci pani wójt zostali lustratorami amatorami i zajeli się tym z wielkim zapałem natomiast jeżeli pytania zaczynają dotyczyć pana żydka pojawia się złość oto cała hipokryzja bądz dwulicowość tych ludzi poza tym powstaje pytanie czy wy wstydzicie się czegoś...

zachęcony dyskusją rozpytałe trochę w środowisku o to i owo okazało się iż szkoły i straże pożarne popierają Panią Elę oraz że panuje opinia iż sprawy lustracyjne wyciągneła konkurencja jako tak zwane haki ciekawe prawda

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama