, czwartek 6 października 2022
Żyć kolorowo w ZSTiO w SkoczowieDodaj do Facebook

Żyć kolorowo w ZSTiO w Skoczowie

Bajerki News
Żyć kolorowo w ZSTiO w Skoczowie


Żyć kolorowo w ZSTiO w Skoczowie


Żyć kolorowo w ZSTiO w Skoczowie


Żyć kolorowo w ZSTiO w Skoczowie


Żyć kolorowo w ZSTiO w Skoczowie

Zdolni, twórczy, kreatywni uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie stworzyli projekt, który za pomocą pędzli, farb i wyobraźni przenieśli na szkolny mur. Celem działań młodzieży jest stałe upiększanie szkoły i terenu wokół niej. Niezrażeni wiatrem, chłodem, chmurami w kolorze stali dzielnie i z wielkim zaangażowaniem tworzyli kolorowy mural.

Zdolni, twórczy, kreatywni uczniowie ZSTiO w Skoczowie z klas II i IV Technikum Reklamy, II Technikum Elektronicznego oraz I Technikum Samochodowego, stworzyli projekt, który za pomocą pędzli, farb i wyobraźni przenieśli na szkolny mur. Celem działań młodzieży jest stałe upiększanie szkoły i terenu wokół niej. Niezrażeni wiatrem, chłodem, chmurami w kolorze stali dzielnie i z wielkim zaangażowaniem tworzyli

- Chcemy pokazać, że nasza szkoła jest przyjazna uczniom, że możemy realizować ciekawe inicjatywy, twórcze projekty a przede wszystkim rozwijać swoje talenty. Nie jesteśmy tłamszeni, wręcz przeciwnie, pan dyrektor, jak i nauczyciele namawiają nas i motywują do oryginalnych działań na rzecz szkoły - mówią młodzi artyści.

W projekcie wzięli udział: uczniowie kl. IV TR Żaneta Ciemała. Katarzyna Kopeć, Zuzanna Karbowniczek, Asia Gluza, Patryk Gonek. Uczniowie kl. II TR Natalia Klajmon, Jakub Bramowicz, Dominika Dańska, Nikoletta Dziedzic. Uczeń kl. II TE Sebastian Kościelny. Uczniowie kl. ITS Piotr Raszka, Roman Gazda.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama