, środa 30 listopada 2022
Zapraszamy na bezplatne porady i spotkania z terapeutą uzależnieńDodaj do Facebook

Zapraszamy na bezplatne porady i spotkania z terapeutą uzależnień

CPEiT "Kontakt"
Od sierpnia do grudnia 2015 roku w Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii „Kontakt” Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej „Być Razem” działa Punkt Konsultacyjny ds. narkomanii oferujący pomoc dla wszystkich mieszkańców Powiatu Cieszyńskiego oraz przez cały rok dla mieszkańców Gminy Cieszyn.

Obecnie do końca grudnia 2015 Punkt ds. Narkomanii obejmuje wsparciem mieszkańców Powiatu Cieszyńskiego, oraz przez cały rok mieszkańców Gminy Cieszyn, gdzie osoby potrzebujące mogą zgłaszać się po pomoc dzwoniąc pod nr tel. 33 479 54 55.

Dyżury terapeuty uzależnień Pani Joanny Posiak odbywają się we wtorki od 17.00-20.00 dla mieszkańców Powiatu Cieszyńskiego oraz w piątki 11.00-20.00 dla mieszkańców Gminy Cieszyn. W Punkcie Konsultacyjnym dyżuruje terapeuta uzależnień, który dokonuje wstępnej diagnozy problemu, zbiera informacje dotyczące zaawansowania uzależnienia, udziela porad i informacji oraz wspiera decyzję o leczeniu i motywuje do podjęcia terapii. Dodatkowo osoby eksperymentujące ze środkami psychoaktywnymi wraz ze swoimi rodzinami mogą skorzystać z konsultacji i psychoterapii rodzinnej.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu (33) 479 54 55 lub w biurze Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii "Kontakt" przy ul. Ks. Janusza 3 w Cieszynie albo mailowo: cpeitkontakt@bycrazem.pl.

Punkt współfinansowany ze środków Gminy Cieszyn w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Cieszyn oraz ze środków Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Województwa Śląskiego.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama