, wtorek 5 marca 2024
Podjęte decyzje zrealizowane przy urnach wyborczych
Podjęte decyzje zostały zrealizowane przy urnach wyborczych. fot: DRDodaj do Facebook

Podjęte decyzje zrealizowane przy urnach wyborczych

Iwona Czarniak
Wybory już za nami, i tak naprawdę to nie tylko ci, którzy poszli do lokali wyborczych oddać swój głos zdecydowali o tym, co w najbliższej przyszłości będzie się działo w naszym mieście i powiecie. Jednak nie każdy kto w niedzielę zrezygnował z oddania głosu jest w pełni świadomy tego, że tak naprawdę pozwolił na to, żeby to inni podjęli decyzję za niego.

Wszyscy chętni do oddania swojego głosu na wybranego przez siebie kandydata mieli taką możliwość. Część z lokali była przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, jednak i w pozostałych mogli oni zagłosować. Jednym z takich lokali, był ten usytuowany w Przedszkolu nr 17 przy ul. Frysztackiej, gdzie jedyną barierą było kilka schodków, które tak naprawdę osobom np. z dysfunkcją wzroku w dotarciu do lokalu nie przeszkodziły. Obserwując właśnie ten lokal można było wysnuć przypuszczenie, że w tegorocznych wyborach frekwencja dopisała. Na parkingu usytuowanego w pobliżu lokalu wciąż podjeżdżały auta, a po godzinie szesnastej utworzyła się w nim nawet kolejka. Pogoda sprzyjała spacerom, tak więc nie zabrakło nawet rodzin z dziećmi.

Przed wybranymi czas na wywiązanie się ze składanych podczas kampanii obietnic, a przed wyborcami przypominanie o nich i kontrola ich realizacji.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama