, poniedziałek 15 sierpnia 2022
Darmowy seans w ramach podsumowania projektu Kino na Granicy w Drodze!Dodaj do Facebook

Darmowy seans w ramach podsumowania projektu Kino na Granicy w Drodze!

SM
Kino na Granicy kończy swoje tournée po Polsce i Czechach, a teraz zaprasza na specjalny, przedpremierowy, a do tego bezpłatny pokaz filmu Opieka domowa ( reż. S. Horák, 2015), który odbędzie się w sobotę, 5 listopada o godzinie 12.00 w kinie Piast w Cieszynie.

- Seans podsumowujący Kino na Granicy w Drodze organizujemy dla naszych partnerów, sponsorów, a przede wszystkim przyjaciół Kina na Granicy, z którymi chcielibyśmy się spotkać raz jeszcze, na spokojnie po filmowej majówce - wyjaśniają organizatorzy Kina na Granicy.

Bezpłatne bilety na film Opieka domowa można odebrać w kasie kina Piast od poniedziałku 31 października. Ilość miejsc ograniczona. Wszyscy widzowie otrzymają na wstępie specjalne torby z motywem Kina na Granicy w Drodze.

Opieka domowa, reż. S. Horák, 2015 (92'), 5.11.2016, kino Piast w Cieszynie, godz. 12.00

To ciepły dramat, historia pielęgniarki środowiskowej Vlasty, której niestraszni najbardziej marudni pacjenci. Nieoczekiwanie musi ona wejść w skórę swoich podopiecznych i stoczyć kolejną, jeszcze trudniejszą walkę z losem. Taki film mogli zrobić tylko Czesi. Przejmujący, trudny temat jest w nim podany z dystansem, gorycz przełamuje humor, a bezpretensjonalni bohaterowie wzbudzają sympatię mimo swoich wad. W rolach głównych Bolek Polívka i nagrodzona w Karlowych Warach Alena Mihulova.

Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej. Partnerami projektu są miasta: Cieszyn i Czeski Cieszyn.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama