, środa 28 luty 2024
Akcent - darmowe kursy językowe
Na szczęście w sercu Cieszyna mieści się Centrum Edukacji Akcent, w którym profesjonalna kadra pełna zaangażowania i pasji gwarantuje, że posługiwanie się biegle wybranym językiem to tylko kwestia czasu. fot: arch. TCDodaj do Facebook

Akcent - darmowe kursy językowe

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Znajomość języków obcych powinna być dzisiaj czymś tak naturalnym, jak posługiwanie się językiem ojczystym. W praktyce niestety nie jest to tak oczywiste. Często kończąc szkołę a nawet (o zgrozo!) studia nadal mamy problem z porozumieniem się w innym języku niż własny. Dla wielu stanowi to ogromną barierę i ogranicza nie tylko życie osobiste ale często jest przeszkodą w rozwoju zawodowym.

Na szczęście w sercu Cieszyna mieści się Centrum Edukacji Akcent, w którym profesjonalna kadra pełna zaangażowania i pasji gwarantuje, że posługiwanie się biegle wybranym językiem to tylko kwestia czasu. Szkoła posiada zdecydowanie największy wybór języków: angielski, niemiecki, czeski, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski a nawet ukraiński. Efekty pracy oparte są na profesjonalizmie pracujących tam nauczycieli, innowacyjnych metodach nauczania oraz indywidualnym podejściu do każdego uczącego się. W Centrum ogromną wagę przywiązuje się do kontaktu z żywym językiem. Lektorzy i native speakerzy pochodzący ze wszystkich stron świata z całą pewnością pozwolą poczuć klimat miejsc, z których pochodzą i pomogą przełamać bariery w komunikacji w języku obcym. Centrum prowadzi zarówno kursy jak i lekcje indywidualne dla wszystkich grup wiekowych na różnym poziomie zaawansowania. Zajęcia grupowe prowadzone są w zespołach maksymalnie 6 osobowych, co pozwala na dostosowanie tempa pracy i wykorzystanie osobistych możliwości każdego członka grupy. Przygotowuje do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, rozmów kwalifikacyjnych czy uzyskania certyfikatów językowych. Dla tych, którym brakuje czasu w tygodniu szkoła otwarta jest w soboty. Pierwsza lekcja prowadzona jest nieodpłatnie. Nowością w tym roku szkolnym są BEZPŁATNE KURSY z języka angielskiego, francuskiego i niemieckiego dla osób pracujących, które ukończyły 25 rok życia i nie posiadają wyższego wykształcenia. Zapisy na kursy trwają!

Ponadto Centrum Edukacji wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferuje korepetycje przedmiotowe zarówno dla gimnazjalistów jak i maturzystów. Do dyspozycji uczniów pozostaje pozytywnie nastawiona i słynąca z cierpliwości kadra nauczycielska m.in. z matematyki, fizyki, chemii czy języka polskiego.

Akcent jest również cieszyńskim oddziałem prestiżowej Agencji Tłumaczeń ILS. Zapewnia tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, pisemne oraz ustne we wszystkich językach. Oferuje swe usługi zarówno klientom indywidualnym jak i korporacjom.
Centrum Edukacji Akcent to gwarancja sukcesu!

Centrum Edukacji Akcent
ul. Pokoju 1
43- 400 Cieszyn
+48 730 717 888
+48 785 562 186
www.akcent-ce.pl
biuro@akcent-ce.pl

Godziny otwarcia sekretariatu
poniedziałek- piątek
8.00 – 20.00

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama