, poniedziałek 15 lipca 2024
"Wytrwać w biegu" - nowość dla naszych czytelników!
Więcej o historii Ryszarda Kałaczyńskiego na piątkowym spotkaniu (31.03) w księgarni BookBook przy ulicy Głębokiej, o godzinie 18:00. fot: DRDodaj do Facebook

"Wytrwać w biegu" - nowość dla naszych czytelników!

redakcja
"Wytrwać w biegu" - nowość dla naszych czytelników!

BookBook zaprasza!

Chciałem dać innym impuls do walki z nałogami. Powiedziałem: przebiegnę 366 maratonów z rzędu. Będę biegał każdego dnia 42 kilometry, a ty w tym czasie bądź trzeźwy - to fragment "Wytrwać w biegu" Racheli Berkowskiej i Ryszarda Kałaczyńskiego, którzy już 31 marca odwiedzą cieszyńską księgarnię.

Zastępowałem emocje picia endorfinami, ubierałem buty biegowe i wychodziłem z domu. Biegałem z zerwanym ścięgnem Achillesa, z biegunką, w gorączce. Inni się zatrzymują. Mają idealne usprawiedliwienie. Ciężko znaleźć kogoś, kto powie: – Biegnij, przełam to! A ja uważam, że trzeba przekraczać siebie. Bo ludzki organizm nie jest do końca zbadany. To jakieś domysły lekarzy, że możemy tyle i ani trochę więcej. Z przyjemnością im zaprzeczam.

Więcej o historii Ryszarda Kałaczyńskiego na piątkowym spotkaniu (31.03) w księgarni BookBook przy ulicy Głębokiej, o godzinie 18:00.

UWAGA!
KSIĄŻKI DO ROZDANIA!

Niespodzianka dla chętnych!
Wystarczy zadzwonić pod numer 577 148 965!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama