, piątek 23 luty 2024
Wygraj debiutancką płytę Marceliny (konkurs)
Debiutancki album Marcelina nagrany został dla wytwórni EMI Music Poland. fot. Anna Powierża Dodaj do Facebook

Wygraj debiutancką płytę Marceliny (konkurs)

JM
Wyjątkowa szansa dla wszystkich miłośników pochodzącej z Cieszyna Marceliny, wschodzącej gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Dziś w naszym konkursie do wygrania trzy debiutanckie płyty z autografem piosenkarki.
Delikatna, ale zdecydowana. Słodka z domieszką chilli. Zwariowana i nostalgiczna, czyli Marcelina Stoszek. Ma 25 lat i pochodzi z Cieszyna. Niedawno w sklepach ukazał się jej debiutancki album nagrany dla wytwórni EMI Music Poland.

Płyta przez niektórych uznana została za debiut roku. - Dziewczyna przez lata podśpiewująca sobie blusowe, jazzowe i solowe standardy nie ma takiego głosu jak Lubliniecka. A jednak ma to coś, niezwykły feeling i szczęście do kompozytorów - Jana Smoczyńskiego z June i Dawida Kobarczyńskiego z Mikromusic. Ktoś powie, że nic nowego, że Dąbrowska jest i Brodka też. No właśnie - dlaczego nie ma być Marceliny? Konkurencja wszystkim dobrze zrobi. Zwłaszcza jeśli poza piosenkami o wszystkim i o niczym, chłopaku, rozstaniu, lenistwie, ulotności chwili można napisać i zaśpiewać z emocją utwór o zmarłym ojcu. Banalnie prosto poruszające. Czego od popu chcieć więcej - pisze w tygodniku "Uważam Rze" Przemysław Dziubłowski.

Producentem płyty został zespół June - znany ze współpracy z takimi polskimi gwiazdami jak: Smolik, Anna Maria Jopek, Michał Urbaniak, Urszula Dudziak czy Ania Dąbrowska. Kilka tekstów Marcelina napisała we współpracy z Natalią Grosiak (Mikromusic, Digit All Love), a od strony kompozytorskiej wspomagał ją Dawid Korbaczyński (Mikromusic).

Uwaga! Konkurs!

Dla Czytelników portalu gazetacodzienna.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są debiutanckie albumy Marceliny z autografem piosenkarki. Mamy do rozdania trzy krążki.

Aby zdobyć nagrodę, należy odpowiedzieć na pytanie: Na jakich kompilacjach znalazła się piosenka "There Is No One", którą Marcelina zadebiutowała w 2008 roku?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane oraz numer telefonu.

Konkurs zakończony! O wygranej powiadomimy za pomocą poczty elektronicznej.


Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama