, czwartek 20 czerwca 2024
Weekendowe zwiedzanie nowych atrakcji turystycznych
Weekendowe zwiedzanie nowych atrakcji turystycznych fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Weekendowe zwiedzanie nowych atrakcji turystycznych

Redakcja
Po oficjalnym otwarciu wyremontowanej Izby Oświęcimskiej, nowego mini muzeum z makietą Goleszowskiej Fabryki Cementu oraz nowoczesnego Centrum Informacji Turystycznego zapraszamy mieszkańców Gminy Goleszów, jej sympatyków oraz turystów do poznania nowych atrakcji Gminy Goleszów. Okazja pojawia się już w najbliższy weekend!

- Zaplanowane zwiedzanie nowych atrakcji turystycznych, których powstanie i remont możliwy był dzięki środkom unijnym, ma na celu zachęcenie mieszkańców Gminy Goleszów, jak również okolicznych miejscowości do zapoznania się z historią goleszowskiej cementowni, jak również smutnego okresu w jej dziejach związanego z funkcjonowaniem w tym miejscu podobozu Auschwitz – Birkenau, będącego filią obozu w Oświęcimiu. Wierzę, że atrakcje zlokalizowane w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Goleszowie, jak również Centrum Informacji Turystycznej będą cieszyć się zainteresowaniem lokalnej społeczności, jak również turystów przebywających w okolicy – wyjaśnia Sylwia Cieślar, wójt Gminy Goleszów.

Wszystkich zainteresowanych zwiedzeniem wyremontowanej Izby Oświęcimskiej oraz naszego małego muzeum, w którym znajduje się makieta Goleszowskiej Fabryki Cementu, a także zapoznaniem się z Centrum Informacji Turystycznej zapraszamy w najbliższą sobotę i niedzielę, 4 i 5 marca o godz. 9:00, 10:00, 13:00 i 14:00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Goleszowie. Zapisy na zwiedzanie przyjmowane są pod numerem telefonu +48 728 657 251 lub mailowo: goleszow@silesia.travel. Ze względów organizacyjnych i dla komfortu uczestników, zwiedzanie odbywać się będzie w grupach 15 osobowych.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama