, wtorek 5 marca 2024
"Wakacyjne Kadry 2022" co piątek w kinie Piast
W Cieszynie trwa przegląd "Wakacyjne Kadry". fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

"Wakacyjne Kadry 2022" co piątek w kinie Piast

RED
Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” zaprasza do udziału w cyklu projekcji filmowych Wakacyjne Kadry 2022. W tym roku we wszystkie wakacyjne piątki zaplanowano darmowe seanse w Kinie Piast.

Na publiczność w każdy piątek czekają dwa seanse. Ten wcześniejszy, o godz. 17.30, to filmy i animacje dla najmłodszych. Z kolei o godz. 20 rozpoczynają się seanse dla młodzieży i widzów dorosłych.

W najbliższy piątek publiczność będzie mogła zobaczyć w cyklu „Wakacyjne Kadry dzieciom” australijski film animowany, zatytułowany „Wilk na 100%”. W opisie dystrybutora czytamy: „Freddy Lupin ma prawie trzynaście lat i jest dziedzicem znamienitego rodu wilkołaków. Za dnia wyglądają jak ludzie, nocami zmieniają się w wilki. Freddy w dniu swoich trzynastych urodzin po raz pierwszy ma przejść przemianę i stanąć na czele swojej watahy. Magiczna przemiana nie dokonuje się jednak tak, jak to sobie Freddy wymarzył”.

Natomiast o godz. 20 zostanie zaprezentowany thriller „Wróg doskonały” w reżyserii Kike Maíllo. „Po skończonym wykładzie uznany architekt polskiego pochodzenia Jeremiasz Angust usiłuje dostać się na lotnisko. Po drodze zatrzymuje go roztargniona dziewczyna, która tak jak on chce zdążyć na swój samolot. Oboje spóźnieni, zmuszeni są czekać na kolejny lot. Początkowo ich rozmowa zdaje się być zabawą w uwodzenie, jednak stopniowo przekształca się w niebezpieczną grę. A przecież wszystko zaczęło się tak niewinnie…” - informują organizatorzy.

Ilość miejsc w kinie jest ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie kina na pół godziny przed każdym seansem.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama