, niedziela 23 czerwca 2024
Tańcząca góralka z Trójwsi Beskidzkiej podbija świat
Zdjęcie z Grenady - jednego z najmniejszych państw na Morzu Karaibskim. fot: istebnaaroundtheworld.blogspot.comDodaj do Facebook

Tańcząca góralka z Trójwsi Beskidzkiej podbija świat

JM
Na nietypowy pomysł promocji wpadli członkowie Zespołu Regionalnego "Istebna". Od kilku tygodni zachęcają wszystkich do przesyłania zdjęć z wydrukowanym logo zespołu z najprzeróżniejszych miejsc na świecie.

- Pomysł narodził się zupełnie przypadkowo, nie był niczym inspirowany. Chcieliśmy zrobić coś prostego, ciekawego, a zarazem integrującego. Jest to tylko zabawa, która ma na celu zebranie zdjęć z naszym logo nie tylko ze wszystkich krajów świata, ale też wielu miast, miasteczek, wiosek czy wysp - mówi w rozmowie opublikowanej na stronie Istebna.eu Tadeusz Papierzyński, kierownik Zespołu Regionalnego "Istebna".

Do akcji może włączyć się każdy. Wystarczy pobrać logo zespołu, wydrukować, zrobić z nim zdjęcia w jakimś ciekawym miejscu, a następnie wysłać na adres zespolistebna@gmail.com. Do tej pory pomysłodawcy akcji otrzymali kilkaset zdjęć z ponad stu różnych zakątków świata. Praktycznie ze wszystkich, poza Antarktydą, kontynentów. Wśród nich są m.in. zdjęcia ze Spitsbergenu, z Wyspy Świętej Heleny, z Kajmanów, Falklandów, Grenady, Chin, Australii, Jamajki, Indii, Tajlandii, czy Argentyny. Zdjęcia można zobaczyć na stronie Istebna around the world, a wszystkie lokalizacje na specjalnej mapie.

Akcja zbierania zdjęć potrwa przynajmniej jeszcze rok. Członkowie Zespołu Regionalnego "Istebna" marzą o stworzeniu olbrzymiej mapy świata z wszystkimi otrzymanymi zdjęciami, zrobieniu wystawy, albo wydaniu specjalnego albumu.

Więcej o akcji można dowiedzieć się tutaj.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

hmmmm jak Flaga CIESZYN wisiala w roznych miejscach swiata i byla doskonale widoczna w tv nie wspomnieliscie nigdy ani slowem....

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama